Sporta skolas augstvērtīgākie sasniegumi

Ilūkstes novada Sporta skolas audzēkņu

Augstvērtīgākie sasniegumi 2019. gadā

 

FUTBOLA PROGRAMMĀS

U15 Meistarības grupas komanda, iegūstot 6.vietu, saglabāja tiesības 2020.gadā turpināt spēlēt U16 Meistarības grupā. U15 grupas komandai izcīnīta 2.vieta Latgales jaunatnes telpu futbolā. Komandas sastāvā ir  Sigvards Skudra, Mairis Timšāns, Gļebs Ivanovs, Kristaps TrafimovsDeivids Pučka, Stīvens Kokainis, Dāvis Fjodorovs, Andris Kriškijāns, Rihards Lizaks, Rainers Buks, Roberts Linards, Renards Rimovičs, Raivis Radivinskis, Ingars Žurņa, Klemenss Križanovskis.

U14 Attīstības grupas komandai –  6.vieta Latvijas jaunatnes futbola čempionātā A apakšgrupā. U14 grupas komandai  -2.vieta Latgales jaunatnes telpu futbolā.

U12 Attīstības grupas meiteņu komandai  – 5.vieta Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā un arī 5.vieta Latvijas meiteņu vasaras čempionātā (9 komandu konkurencē).

U10 komandai  – 4.vieta Latvijas kausa izcīņā  Latgales jaunatnes čempionātā.

U12 komandai –  3.vieta Latgales jaunatnes telpu futbolā un 5.vieta Latgales jaunatnes čempionātā.

U16 komandai – 4.vieta Latgales jaunatnes telpu futbolā.

1.līgas Sēlijas komandai, kuras sastāva spēlē arī Sporta skolas futbolisti – 7.vieta Latvijas telpu futbola čempionātā, Austrumu zonā.

2.līgas SēlijasSS/ Ilūkstes NSS komandai (sastāva spēlē arī Sporta skolas futbolisti) 8.vieta Latvijas čempionātā, Austrumu zonā. 

PELDĒŠANAS  PROGRAMMĀS

Vitālijam Radzevičam – no 20 finālistiem 1.vieta, peldot 50 m uz muguras , 1.vieta, peldot 50 m taurinstilā un 2.vieta, peldot 100m br/st, “Räimeralli” noslēdzošajā 4. etapā- finālā (starptautiskajās sacens.) Tartū  04.05.2019. 1.vietas arī “Jūru arkliukas”sacensībās peldēšanā Kauņā 05.10.2019.

Arīnai Rodionovai – 9. vieta no 37  dalībniekiem,  peldot brasā, un 8.vieta no 20 dalībniekiem, peldot kompleksā, Latvijas jauniešu meistarsacīkstēs Jelgavā 11.10.2019., kā arī  2.vieta 100m tauriņstila un 2.vieta 200m kompleksā peldēšanā, 2. sporta klases līmenis starptautiskās sacensībās Novopolockā, Baltkrievijā 1.-2.11.2019.

Katrīnai Baltmanei, Elīnai Gerasimovai un Albertai Zeltiņai – 3. sporta klases līmenis, bet Katrīnai Ķīsei –2. sporta klases līmenis III Latvijas Jauniešu un junioru čempionātā peldēšanā, kas vienlaikus bija arī FINA apstiprinātās 2019.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensības, kā arī noslēdzošās sacensības kvalifikācijas normatīvu izpildei dalībai Eiropas un Pasaules junioru čempionātos Albertai Zeltiņai un Katrīnai Baltmanei  dalība un labi rezultāti Latvijas jauniešu čempionātā Rīgā 25.10.2019.

 

VIEGLATLĒTIKAS  PROGRAMMĀS

Annai Marijai Petrakova trīskārtējā čempione U20 grupā Latvijas čempionātā telpās 8.-9.02.2019. Kuldīgā: 1500m, 3000m un 2000m kavēkļu skrējienā,  1. vieta 3000m kavēkļu skrējienā un 2. vieta 1500m skrējienā U20 grupā Latvijas čempionātā 21.-22.06.2019. 1.vieta 4,5km un 9.vieta 4km skrējienā U20 grupā Latvijas čempionātā krosā Babītē 12.10.2019. Piedalījās Baltijas čempionātā junioriem U20 grupā Viru Igaunijā, Eiropas komandu čempionātā Varaždinā Horvātijā 3000m kavēkļu skrējienā un Latvijas izlases U20 sastāvā Eiropas čempionātā krosā Lisabonā Portugālē.

Santim Setkovskim – 3.vieta U20 grupā 2000m kavēkļu skrējienā Latvijas čempionātā telpās Kuldīgā 8.-9.02.2019., bet 1. vietas 1500m skrējienā un 3000m kavēkļu skrējienā Latvijas čempionātā Jēkabpilī 21.-22.06.2019. 2.vieta 5km skrējienā U20 grupā Latvijas čempionātā krosā Babītē 12.10.2019. Piedalījās Baltijas čempionātā junioriem U20 grupā Viru Igaunijā, Latvijas izlases U20 sastāvā Eiropas čempionātā krosā Lisabonā Portugālē.

Aināram Azarevičam – 3. vieta 400m barjerskrējienā (personīgais rekords) Latvijas čempionātā U20 grupā Latvijas čempionātā Jēkabpilī 21.-22.06.2019.

Mārtiņam Plešneram – 4.vieta ar personīgo rekordu 2000m kavēkļu skrējienā U18 grupā Latvijas čempionātā telpās 8.-9.02.2019. Kuldīgā un 3.10.2019. Jēkabpilī atlases sacensībās izcīnīta ceļazīme dalībai Pasaules čempionātā vieglatlētikas krosā Slovākijā, ko rīko Starptautiskā Skolu Sporta federācija.

Albertai Zeltiņai  5. vieta 1000m skrējienā Latvijas U14 čempionātā Piltenē 3.07.2019. un 2.vieta no 500 dalībniecēm un 4456 punkti STB grupā (2004.-2006.g.dz.) Latvijas maratona “BIGBANK Skrien Latvija 2019” kopvērtējumā. Kļuvusi par Latvijas čempionāta akvatlona uzvarētāju Daugavpilī 5. maijā Latvijas kausa triatlonā 2. posmā, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas čempionāts akvatlonā.

Lovisa Ķerubine, Santis Setkovskis un Ainārs Azarevičs Latvijas U19 izlases sastāvā piedalījās ISF Pasaules skolēnu čempionātā Splitā Horvātijā 13.-19.05.2019.

Tomam Kaļiņinam, Oliveram Surgovtam, Esterei Fjodorovai un Katei Seilei – 2.vieta krosa stafetēs vecuma grupā 2008.g.dz. un jaunāki Latvijas Skolēnu 73.spartakiādē 27.09.Preiļos 27.09.2019.