Ilūkstes florbola komanda veiksmīgi startēja Lāčplēša kausā florbolā 2023

Svētdien, 26. novembrī, Naujenes pagasta Locikos tika aizvadītas sacensības florbolā – Lāčplēša kauss 2023. Turnīrā piedalījās 6 komandas no Naujenes, Ilūkstes, Višķiem un Viļāniem, kopā pulcējot ap 60 sportistu.

Pirmajā turnīra fāzē komandas tika sadalītas divās grupās pēc ranga, A grupā savā starpā spēlēja Naujene, Viļāni 2 un Ilūkste, bet B grupā savā starpā cīnījās Viļāni, Zvāri/Naujene 2 un Višķi. A grupā 1. vietu ieguva Naujene, pārspējot Ilūksti ar 11:6 un komandu Viļāni 2 ar 13:2, otro vietu izcīnīja Ilūkste, kas ar 6:3 pārspēja Viļāni 2, tādējādi kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. B grupā pārliecinoši uzvarēja viesi no Viļāniem, kas pirmajā spēlē ar 12:0 sagrāva Višķus, bet pēc tam ar līdzīgu rezultātu 11:1 izrēķinājās ar Zvāri/Naujene 2.

Izslēgšanas spēlēs pusfinālos tikās katras grupas uzvarētāja komanda ar pretējās grupas otro vietu ieguvējām. Pirmajā pusfinālā tikās Naujene un Višķi. Saspringtā spēlē beigās pārsvaru guva Naujenieši, uzvarot ar rezultātu 7:4. Otrajā pusfinālā Ilūkste līdz otrā puslaika vidum izrādīja sīvu pretestību Viļānu komandai, taču zaudēja ar 1:7.

Spēlē par 3. vietu saspringta cīņa, Ilūkstei otrā spēle pēc kārtas uzreiz pēc pusfināla, taču šoreiz veiksmīgi, ar spēles beigās gūtajiem vārtiem pietika, lai nosargātu uzvaru ar 4:3, atstājot Višķu komandu ar “koka medāli”.

Lielajā finālā satikās mājinieki Naujene ar viesiem no Viļāniem. Otrajā puslaikā Viļāniem gūstot piecus vārtus Naujenes komanda ierindojās 2. vietā un Viļānu komanda triumfēja ar rezultātu 8:3!

Paldies komandām un sportistiem par aktīvo dalību turnīrā, kā arī paldies draugiem un faniem, kas bija ieradušies atbalstīt sacensību dalībniekus!