„Zvaniņā” svinēja vecvecāku svētkus

DSC 0789        Tradīcijas turpinot, arī šogad 10. martā vecvecāki tika aicinātas uz svētkiem Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestadē „Zvaniņš”. Ļoti priecēja kuplais skaits vecmāmiņu, kuras bija ieradušās uz pasākumu.

      Svētkus vadīja Vecmāmiņa (skolotāja Valentīna Petrovska) ar savu mazmeitiņu Sarkangalvīti (skolotāja Lita Paluha). Monta, Enija, Kristers, Kaspars deklamēja dzejoļus, Zane un Loreta dziedāja solo dziesmas, sagatavošanas grupu bērnu koris nodziedāja īpašu dziesmu – „Vecmāmiņa Bučiņa”, katras grupiņas bērni parādīja interesantus deju iestudējumus, un Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra bērnu vokālais ansamblis „Varavīksne” (vadītāja O. Lapa) veltīja atsaucīgajām klausītājām dziesmu „Mazā dāma”.

Vecmāmiņu acīs mirdzēja prieks, vērojot šos atraktīvos mazbērnu priekšnesumus. Dažu brīdi likās, ka vecmāmiņas pašas celtos kājās un dejotu līdzi. Kā jau vienmēr, katrā grupā vecvecākus bērni sveica ar pašdarinātām dāvanām un tur gaidīja arī dažādi pārsteigumi.

Svētku laikā iestādē varēja apskatīt arī vecāku radošo darbu izstādi „Darba vara lielu dara”, kas darbosies līdz pat aprīlim.

 

Skolotāja Lita Paluha

 

DSC 0800

DSC 0812

DSC 0902

DSC 0912

DSC 0924

DSC 0997

 

foto: Ona Lapa