Zinību diena Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā

IMG 5544      Garām lietainā vasara, dārzos zied gladiolas, un rasotā zālē krīt āboli. Klāt 1. septembris – Zinību diena, kas liecina par jauna cēliena sākumu skolas saimei Latvijas simtgades priekšvakarā. Šīs dienas svētku noskaņā skolas direktore Alite Kudiņa uzrunāja un sirsnīgi sveica visus skolēnus, skolotājus un vecākus jaunajā mācību gadā, vēlot veiksmīgu, radošiem panākumiem, neizsīkstošas enerģijas un labestības pilnu katru dienu.

Viņa atgādināja, ka šis mācību gads būs īpašs, jo valstī 100 skolas uzsāks jaunas pieejas – kompetenču izglītības realizēšanas – pilotprojektu un uzsvēra, ka arī mūsu skolas pedagogi nestāvēs malā, bet aktīvi piedalīsies jauno principu iedzīvināšanā mācību procesā.

Ar gandarījuma sajūtu skolas direktore sveica latviešu valodas un literatūras skolotāju Zinaīdu Ķederi ar augstiem sasniegumiem 9. klases valsts valodas eksāmenā, olimpiādēs, konkursos, kas tika novērtēti ar diplomu un speciālu balvu pat Rīgas pilī, kur tika paziņots par titula „Skolotājs-novators 2017” piešķiršanu.

Īpaši sumināti tika pirmklasnieki un viņu pirmā klases audzinātāja Līga Kūliņa. Viņus sveica 12. klases skolēni, pasniedzot pašu sarūpētās dāvaniņas. Pirmklasnieki saņēma arī dāvanas, ko atsūtīja deputāts Rihards Eigims. Brīnums uzplauka visu klātesošo un it īpaši pirmklasnieku acīs līdz ar jautrās kompānijas – pasakas „Zelta atslēdziņa” varoņu Buratino, Lapsas un Kaķa parādīšanos, kā arī pazīstamā multiplikācijas filmu varoņa Šreka ierašanos un viņa izdarībām.

Sirsnīgus apsveikuma vārdus veltīja arī Ilūkstes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe Vita Tolmante, novēlot veiksmi, radošumu un vēlmi tiekties pretī jauniem izaicinājumiem.

Skolas zvana skaņām skanot, skolotāji, skolēni un vecāki devās uz audzināšanas stundām, lai paustu prieku par atkalredzēšanos un vienotos par kopsadarbības virzieniem.

 

Ilūkstes sadraudzības vidusskolas

direktores vietniece izglītības jomā

Ludmila Bogdanoviča

 

IMG 5547

IMG 5557

IMG 5598