Ilūkstes Kultūras un mākslas centrs aicina piedalīties virtuālas fotoizstādes „Kamēr esam ziemā” veidošanā

Ilūkstes Kultūras un mākslas centrs aicina piedalīties virtuālas fotoizstādes „Kamēr esam ziemā” veidošanā

***Jaunajā gadā ziema mūs lutina ar sniega segu, kas, sala varas ieskauta, mirdz sudrabota. Lai arī ilgojamies pēc saules un siltuma, tomēr baudām sniegu, īpaši bērni steidz izbaudīt slidošanas priekus, jestru vizināšanos no kalna. Taču mainīgie laika apstākļi var ienest dabā pārvērtības, un neparastos ziemas mirkļus tā īsti varam arī nesatvert… Tāpēc Ilūkstes Kultūras un mākslas centrs aicina Ilūkstes un novada fotogrāfus-amatierus, kas skaistos 2021. gada ziemas skatus ir iemūžinājuši fotomirkļos, piedalīties virtuālas izstādes veidošanā un līdz 15. februārim iesūtīt savas fotogrāfijas e-pastā ilukste.kc@inbox.lv.

 

 

  • Katrs autors var iesniegt 1–5 savas fotogrāfijas (izmērs – līdz 20 MB, formāts – JPEG), katrai no tām norādot nosaukumu un uzņemšanas vietu.
  • Izstādes dalībnieks norāda savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni, kā arī apliecina, ka tieši viņš ir iesniegto fotogrāfiju autors un nepārkāpj citas fiziskas vai juridiskas personas autortiesības.
  • Nedrīkst iesniegt fotogrāfijas, kurās atveidots cieņu un godu aizskarošs motīvs vai tāds, kas veicina naidu pret kādu personu, personu grupu vai diskriminē to.
  • Piedaloties izstādē, tās dalībnieks piekrīt fotogrāfiju publicēšanai sociālajos tīklos: Facebook.com, Ilukste.lv, Draugiem.lv.