Valsts prezidents apmeklēs „Dabas koncertzāli” Dvietes palienē

IMG 4641    Valsts prezidents Raimonds Vējonis apmeklēs vienu no „Dabas koncertzāles” dabas, mūzikas, mākslas un video performancēm, kas notiks sestdien, 17. jūnijā, dabas parkā „Dvietes paliene” Ilūkstes novadā. Raimonds Vējonis ir ne tikai apmeklējis „Dabas koncertzāles” pasākumus kopš tās pirmsākumiem 2006. gadā, bet ir arī „Dabas koncertzāles” patrons.

    Šī gada dabas, mūzikas, mākslas un video performances veltītas bezmugurkaulniekam – augsnes dižsliekai. Valsts prezidents aicina ikvienu rast laiku un doties uz „Dabas koncertzāli”, lai iepazītu šī gada varoni un baudītu unikālas dabas, mūzikas, mākslas un video performances.

Pirms koncerta ikviens ir aicināts apmeklēt radošās un izziņas darbnīcas, kas izstrādātas sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Tajās, sākot no plkst. 19.00, varēs iepazīt sliekas ikdienu un uzzināt par tās nozīmi vides ekosistēmā. Savukārt koncerta sākums gaidāms neilgi pēc saulrieta.

„Dabas koncertzāles” koncerti notiek brīvā dabā, un ieeja tajos ir bezmaksas. Aktuālajai informācijai sekojiet līdzi Dabas koncertzāles mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī Dabas aizsardzības pārvaldes mājaslapā. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.

 

 

IMG 4644

DK2017karte Dviete