IEPAZĪSTI DAUAGAVAS KREISĀ KRASTA PĒRLES

 

 

Ilūkstes tūrisma informācijas punkts piedāvā emocijām bagāto maršrutu “IEPAZĪSTI DAUGAVAS KREISĀ KRASTA PĒRLES”

 

Lieliska iespēja iepazīt Sēliešu ikdienas dzīvi, sajust Dvietes muižas senatnīgo garu, iegrimt aizrautīgās rotaļās ar alpacēniem, nogaršot lielisko Spāņu virtuvi, un sajust koka enerģiju un spēku.

Labākais veids kā paviesoties visos apskates objektos, ir braucot ar automašīnu vai organizēt grupas ekskursiju ar autobusu.

 

Drukātā formātā maršruta karti  var iespējams saņemt Ilūkstes tūrisma informācijas punktā, Brīvības ielā 3.

 

 

 

Maršruta garums – 40,4km

Ceļā pavadītais laiks – 44min.

 

Tūrisma maršrutu var pieteikt zvanot uz : +37120217070

 

Vai sūtot e-pastu uz tip@ilukste.lv

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ILŪKSTE – PA VĒSTURES PĒDĀM

 

Ilūkstes Tūrisma informācijas punkts piedāvā maršrutu “ILŪKSTE – PA VĒSTURES PĒDĀM”, kuru var veikt gan ar kājām, gan braucot ar skrejriteni, velosipēdu vai  mašīnu. Maršruta laikā tūristiem ir iespēja iepazīties ar Ilūkstes kultūrvēsturisko un reliģisko mantojumu un arhitektūru. Maršruts izveidots Ilūkstes pilsētas teritorijā un pieejams apskatei cauru gadu.

Maršruts sākas BJC seno lietu krātuvē “Sēļu istaba”, kur iespējams pieteikt ekskursiju un aizraujošu stāstu par Ilūkstes un Sēlijas vēsturi, kā arī apskatīt unikālus vēstures eksponātus (ekskursijas ilgums  ~ 1h).  Tālāk maršruts ved pa Ilūkstes nozīmīgākajiem kultūrvēstures objektiem, piemiņas vietām, dievnamiem, Ilūkstes pilsētas centru, bijušā klostera ēku ar Baznīcas fragmentiem un noslēdzas pie piemiņas stēlām Ilūkstes apriņķa Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem, kas atrodas pie Ilūkstes Kultūras un mākslas centra. Te variet baudīt arī Ilūkstes upes mieru un skaistumu.

 

Maršruta garums – 2,5 km

Maršruta ilgums – 1,5 h (ar kājām)

 

Drukātā formātā maršruta karti iespējams saņemt Ilūkstes Tūrisma informācijas punktā, tel. Nr. – 20 217 070.

 

Lejupielādē maršruta karti un objektus šeit:


MARŠRUTI

Skip to content