Topošais futbolists Marks Orss-Orlovskis – Andra Vaņina pavadonis turnīra spēlē Latvija – Šveice

LFF Latvija Sveice 030917 242     Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas 4. klases skolēns un Ilūkstes novada Sporta skolas audzēknis Marks Orss-Orlovskis kā spēlētāja pavadonis kopā ar vecākiem tika uzaicināts uz 2018. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēli Latvija – Šveice. Spēle notika 3. septembrī Skonto stadionā Rīgā.

Turpinot iepriekšējā kvalifikācijas ciklā iesākto tradīciju, kad Latvijas jaunatnes futbola klubu un sporta skolu audzēkņiem tika sniegta iespēja kļūt par oficiālajiem spēlētāju pavadoņiem valstsvienības mājas spēles laikā, Latvijas Futbola federācija arī šogad sniedza unikālu iespēju pašmāju jaunajiem futbolistiem kļūt par šī neaizmirstamā piedzīvojuma dalībniekiem. Sākumā bērni izlozēja, kuru futbolistu pavadīt uz laukumu. Markam laimējās pavadīt ilūkstieti – Latvijas nacionālās izlases vārtsargu Andri Vaņinu, kurš pašlaik dzīvo Šveicē un spēlē Šveices futbola klubā FC Zürich.

Mazajiem futbolistiem bija organizēta ekskursija pa stadionu un tika pasniegtas dāvanas. Pēc spēles tika organizēta tikšanās ar Latvijas un Šveices izlases futbolistiem.

Neskatoties uz to, ka šoreiz Latvijas nacionālā izlase piekāpās Šveicei, Marks guva daudz iespaidu un milzīgu iedvesmu trenēties vēl intensīvāk trenera Aleksandra Vorotinska vadībā.


Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas

direktores vietniece ārpusklases darbā

Līga Kūliņa

 

 

 

LFF Latvija Sveice 030917 329 (1)