Svinot Zinību dienu Ilūkstē

IMG 7746       Vasaras beigas vienmēr ir nedaudz skumjas, jo dabā ir jaušama rudens tuvošanās. Un tad mēs sajūtam, ka jaunais mācību gads jau stāv pie mūsu mājas un skolas durvīm. Lai skolas sākums visiem Ilūkstes novada bērniem, viņu vecākiem un radiniekiem būtu vēl sirsnīgāks, ar jautrām rotaļām un stafetēm, zīmēšanu, piepūšamajām atrakcijām un bērnu disenīti Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra dārzā notika kopēja jaunā mācību gada svinēšana – „Zinību dienas ballīte”.

     Pasākuma mērķis bija radīt svētku sajūtu bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem, kā arī dot iespēju pirmklasniekiem sajust svētkus. Pirmklasnieki piedalījās „Skolas somu parādē”, kuru vēroja pirmo klašu skolotājas Ingrīda Silapētere (Ilūkstes 1. vidusskola) un Līga Kūliņa (Ilūkstes Sadraudzības vidusskola). Svētku apmeklētājiem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, nofotografēties fotostūrītī, iemūžinot savu pirmo skolas dienu, atpazīt akmeņus un nobaudīt kaut ko garšīgu saldumu namiņā.

Svētku dalībniekus sveica Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas direktore Ikona Linarte-Ruža un Bērnu un jauniešu centra direktore Vanda Rimša, novēlot svētku prieku, blēņošanās prieku, aizrautību un radošumu saglabāt visa mācību gada garumā.

 

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra direktore

Vanda Rimša

IMG 7754

IMG 7771

IMG 7855

IMG 7871

IMG 7872

IMG 7918

IMG 7957

IMG 7958

IMG 7968

IMG 7969

IMG 8028