Subates Rudens gadatirgus deju ritmos

Subates Rudens gadatirgus deju ritmos

Šogad subatiešus un viesus tirgus dienā riktīgi samīļoja lietus. Bet vai tādēļ skumt!? Pārdevēju sarūpētie gardumi un prece vilināja pircējus, notika sarunas, tirgošanās.

Subates iestādes- skola, bibliotēka, soc. aprūpes centrs, pārvalde-katra izdomāja savu ziedu un dabas velšu dekoru. Tie tika izvietoti pilsētas zālājā.Prodes pagasta čaklās dārznieces Aina Muša, Sarmīte Žilinska un Silvija Zirnīte sarūpēja mazus, lielus un interesantus ķirbjus, kuri gozējās pilsētas centrā un kultūras namā. Pēc tirgus naktī dažam apsala sāns, bet pret rītu visi atrada sev jaunos īpašniekus. Aija Upīte un Inga Krekele dekorēja Tirgus laukumu ar ziediem.

Ja ir tirgus, tad ir arī kāda jautrība. Šoreiz to veidoja līnijdeju grupas no dažādām Latvijas pusēm- Kokneses „Kristāliņi” ar vadītāju Ingu Ozoliņu, Viļānu „Cheri Lady” un Varakļānu „Četras debespuses” ar vadītaju Anitu Sārni, Asares deju grupa ar vadītaju Ingu Kraševsku, Dunavas „Meybe” ar vadītaju Līgu Novicku un pašmāju grupa „RitmusS” .Deja ir kas īpašs, tā uzmundrina, iepriecina skatītāju. Var vērot dažādus tērpus, dejas soļus. Tā bija arī iespēja satikties kolektīviem, izrunāt sev aktuālus jautājumus, uzzināt ko jaunu līnijdeju norisēs Latvijā, iedrošināt vienam otru. Šādas tikšanās ir nepieciešamas, lai varētu turpināt darbu un gūt iedvesmu.

Lietus gan vairāk iztraucēja bērnu priekus- iecerētās atrakcijas nevar darboties lietus apstākļos.Būs jāgaida pavasara saulīte.

Paldies visiem, kuri centās radīt tirgus noskaņu, pielika savu artavu, lai svētki izdotos.

Nākamais tirgus ir Ziemas tirgus Subatē decembra mēnesī. Tas nu jau arī ir iedibinājies kā tradīcija un gatavoties tam ir pats laiks- gan pircējiem, gan pārdevējiem.

Subate KTC vad. Gunta OKmane


Subates Rudens gadatirgus deju ritmos
Subates Rudens gadatirgus deju ritmos
Subates Rudens gadatirgus deju ritmos