Subates pamatskolēni apguva meža stādīšanas prasmes

Meza darza dienas      20. aprīlī Subates pamatskolas 9. klases skolēni devās uz Aknīstes novadu pie Bubuļu ezera apstādīt 1 hektāru lielu cirsmu ar eglītēm. Līdzi paņēmuši gan maizītes, gan tējas termosus, jaunieši vairākas stundas smagi strādāja.

     „Braucot uz turieni, mēs apzinājāmies, cik liels ir hektārs, taču, kopā strādājot un smejoties, tas mums nelikās nemaz tik liels. Un, protams, bez piedzīvojumiem nekur! Gadījās gan netīšām izdzert ne savu tējas termosu, gan pakrist uz līdzenas vietas, gan arī grauzt desu, jo bija aizmirsies paņemt nazīti. Tagad pēc 10 gadiem, būs jābrauc un jāskatās, kā izaugušas mūsu stādītās eglītes,” atzīst skolēni.

Paldies par šo lielisko iespēju Uldim Jasānam, kurš piedāvāja vietu eglīšu stādīšanai. Par to, kā pareizi jāstāda eglītes, jaunas prasmes un zināšanas apguva gan skolēni, gan skolotāja. Paldies vecākiem – Mārtiņam Balodim un Sergejam Ščedrovam, kā arī SIA „Dunduru pļavas” pārvaldniekam Mārtiņam Bērziņam par izpalīdzēšanu, nogādājot skolēnus gan cirsmā, gan atpakaļ mājās.

 

Subates pamatskolas 9. klases skolēni