Subates pamatskolā aizvadīts notikumiem bagāts janvāris

DSCF2765       Mūsu skolas skolēni draudzīgi un jautri atzīmēja Pasaules Sniega dienu. Par laimi sniega bija daudz. Sporta skolotājs Arnis Kaļiņins sagatavoja dažādas interesantas aktivitātes skolas stadionā. Noslēgumā visi saņēma diplomus un karstu tēju.

       No 16. līdz 20. janvārim skolā notika Valodu nedēļa. Latviešu, krievu un angļu valodas skolotājas piedāvāja ar valodām saistītus uzdevumus. Īpaša diena bija trešdiena, kad 1.-5. klašu skolēni piedalījās latviešu valodas konkursā. Komandās bija dažāda vecuma skolēni. Uzvarēja Jēkabs, Rainers, Annija, Aleksandra un Kate.

18. janvārī 1.-4. klašu skolēni un viņu vecāki viesojās Ābeļu ģimnāzijā Lietuvā, kur piedalījās starptautiskā projekta „Ziemassvētku kartītes” konkursa noslēguma pasākumā. Mūsu skolēni saņēma diplomus, pateicības un dāvanas. Pasākums noslēdzās ar koncertu, kurā dziedāja, dejoja un gāja rotaļās arī mūsu bērni.

Jau tradicionāli, skolēni kopā ar skolotājiem 20. janvārī pulcējās pie piemiņas ugunskura skolas pagalmā. Vēstures skolotājs Vilnis Jaunušāns pastāstīja par 1991. gada janvāra notikumiem, par cilvēkiem, kuri piedalījās barikādēs, par viņu drosmi, apņēmību un izturību.

Mūsu skolā šogad 1. klasē mācās 5 bērni. 26. janvārī viņiem bija Ābeces svētki. Pirmklasniekus apsveica visas klases un uzdāvināja dāvanas. Paši 1. klases skolēni un klases audzinātāja piedalījās dažādās aktivitātēs un parādīja visiem, ka viņi jau ir izlasījuši daudz grāmatu. Noslēgumā pirmklasniekus apsveica skolas direktors un izsniedza sertifikātus par to, ka 1. klases skolēni prot lasīt, rakstīt un viņiem ir iespēja doties tālā un aizrautīgā burtu ceļojumā.

      

Subates pamatskolas

direktora vietniece izglītības jomā

Alla Brokāne

 

 

 

DSCF2777

DSCF2790

DSCF2806

DSCF2810

DSCF2829