Subates kultūras nama pašdarbnieki dodas vieskoncertos

DSC03139    Marta sākums Subates kultūras nama pašdarbības kolektīviem izvērtās spraigs un interesants – kolektīvi tika aicināti sniegt koncertus Aknīstes novada Asares kultūras namā un Jēkabpils novada Dunavas kultūras namā.

    Abi kultūras nami ir draugi subatiešiem vairākus gadus, tāpēc ir prieks satikt gan kolēģus, gan pašdarbniekus, gan skatītājus.

Dunavā ansamblis Sonāte” uzstājās kopā ar dunaviešiem. Koncerta turpinājumā visus patīkami pārsteidza mūziķis Kaspars Pudniks. Vijolnieks lieliski iesaistīja koncertā skatītājus. Cerot uz sadarbības turpinājumu, subatieši gaida Dunavas amatierteātri ciemos uz Pavasara gadatirgu.

Asares kultūras namā subatieši sniedza savu koncertu. Jauniešu deju kolektīvs Atspēriens”, deju grupa RitmusS” un ansamblis Sonāte” kopā ar Asares amatierteātri centās iepriecināt skatītājus, īpaši sievietes, svētku priekšvakarā.

Patīkamām emocijām piepildīti, gandarīti par padarīto un pilni ar jaunām idejām, Subates kultūras nama pašdarbnieki pavadīja marta brīvdienas.

Paldies šoferiem un paldies Dunavas kultūras nama vadītājai Anitai Ozoliņai un Asares kultūras nama vadītājai Madarai Ozoliņai par sirsnīgu uzņemšanu.

 

Subates kultūras nama vadītāja

Gunta Okmane

 

DSC03145,