Subatē izspēlēts galda tenisa un novusa turnīrs

Subatē izspēlēts galda tenisa un novusa turnīrs

pppDecembra svētku laiks Subatē ir piepildīts ar dažādiem pasākumiem – svētku eglītes, deju sadancis u. c. Jaunā gada pašā priekšvakarā, 30. decembrī, Subates kultūras namā sanāca novusa un galda tenisa spēles cienītāji.

pppSportiskā un draudzīgā atmosfērā 15 vīri no Subates, Līvāniem, Gārsenes, Ilūkstes, Rīgas un Mārupes, kā arī meitene no Gārsenes sacentās spēlēs,  pavadīja laiku sarunās, iepazinās. Turnīra organizatori bija sarūpējuši dalībniekiem un līdzjutējiem tējas un kafijas galdu ar gardumiem, kurā uzturoties, varēja vērot spēļu gaitu.

pppGodalgotās vietas novusa spēles sacensībās ieguva: Pēteris Krievāns (Mārupe) – 3. vieta; Dāvis Krievāns (Mārupe) – 2. vieta, Valērijs Osipovs (Līvāni) – 1. vieta. Rezultāti galda tenisa sacensībās: Pēteris Stalidzāns (Gārsene) – 3. vieta, Rūdolfs Semjonovs (Subate) – 2. vieta; Rihards Bondarenko (Subate) – 1. vieta.

pppVisi sacensību dalībnieki ieguva balvas, kuras sarūpēja Ilūkstes novada pašvaldība un sponsori – Pēteris Krievāns un SIA „VA Motors”. Paldies par atbalstu Pēterim Stalidzānam no Gārsenes! Paldies  visiem par kopīgi radīto un veidoto sportisko un draudzīgo atmosfēru turnīrā!

 

Subates kultūras nama vadītāja

Gunta Okmane