Subatē atklāts atjaunotais rotaļu laukums

DSC03408      Jaunais rotaļu laukums ir sengaidīts Subatē. Šogad pavasarī iecere ir īstenojusies, un, uzsākot vasaras sezonu, Ezermalas parks ir kļuvis krāsaināks un bērnu čalu pilns. Vecās rotaļu konstrukcijas, kas uzstādītas 2003. gadā, bija savu nokalpojušas.

    Biedrība „Subatieši – sanākam, domājam, darām”, piesaistot ES fonda līdzekļus no Lauku programmas LEADER, īstenoja ieceri, kuras rezultātā ir uzstādītas rotaļu un vingrošanas konstrukcijas dažāda vecuma bērniem, āra trenažieri, papildināta pludmales volejbola laukuma infrastruktūra, uzstādīts informatīvais stends, uzlabota piknika vieta, pielāgojot to atpūtai ar bērniem, iegādāts zāles pļāvējs teritorijas sakopšanai.

12. maijā biedrības locekļi, mazie un lielie subatieši pulcējās Ezermalas parkā, lai svinīgi atklātu laukumu „Bitītes”, iepazītos ar uzstādītajām iekārtām, to pareizu un drošu lietošanu, izmēģinātu tās. Tika uzsvērts, ka bērniem ir saudzīgi jāizturas pret jaunajiem spēļu rīkiem, lai tie ilgāk kalpotu. Vecāki, atnākot ar bērniem, var pavingrot uz āra trenažieriem (maziem bērniem un tiem, kas augumā ir mazāki par 1,4 m, uz šiem trenažieriem nevajadzētu darboties – tā var kaitēt savai veselībai un arī sabojāt ierīces).

Biedrība pateicas Ilūkstes novada pašvaldībai par līdzfinansējumu projekta iecerei, Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerībai „Kaimiņi” un arhitektei Nansijai Tamanei par atbalstu.

Visiem jauku, darbīgu un labiem piedzīvojumiem bagātu vasaru!

 

Biedrības „Subatieši – sanākam, domājam, darām”

vadītāja Gunta Okmane

 

DSC03412

DSC03419