Subatē aizvadīts galda spēļu vakars

Subatē aizvadīts galda spēļu vakars

oooJautrs draugu loks, tēja un galda spēle – lieliska atslodze pēc ziemas darba dienas. Aiz loga stiprs vējš, bet tas padara atrašanos siltā telpā vēl mājīgāku…

oooSubatē galda spēles tiek īpaši popularizētas – gan bērnu un jauniešu spēļu telpā, gan jauniešu un ģimeņu pasākumā, gan senioru vakarēšanā. Šoreiz uz spēli tika aicināti tikai pieaugušie – ne tikai uzspēlēt, bet arī izbaudīt sacensību garšu, jo arī pieaugušais tāpat kā bērns ir priecīgs par uzvaru, par spēju, piemēram, salikt bumbiņas visātrāk.

oooTika izspēlētas 6 spēles, kuras prasīja dalībnieku uzmanību, ātru reakciju, domāšanu. Kā atzina dalībnieki, viņu bērnībā šādu spēļu nebija, tālaika spēlēm bija cits saturs, tagad arī uzspēlēt mājās nesanāk bieži, bet nopērkamo spēļu cenas ne vienmēr ģimenēm ir pa kabatai.

oooSpēļu dalībniece Zanda Lisovska no Eglaines (ieguva 1. vietu spēļu sacensībā) iepazīstināja visus ar dažādām sarunu un iepazīšanās spēlēm. Alvida Selecka ar nedrošību devās spēļu pasaulē, bet sev un citiem par prieku ieguva 2. vietu. Vitālija Rutkovska un Gunārs Kraševskis izcīnīja 3. vietu. Visi dalībnieki ieguva balvā pozitīvu lādiņu un humora vitamīnu.

oooJau drīzumā aicināsim uz otro tūri, kurā izspēlēsim vēl vairākas jaunas spēles. Paldies dalībniekiem par atsaucību!

 

Subates kultūras nama vadītāja

 Gunta Okmane

 


Subatē aizvadīts galda spēļu vakars
Subatē aizvadīts galda spēļu vakars