Sporta centrā slidotavas apmeklējumam izsniedz slidas

Sporta centrā slidotavas apmeklējumam izsniedz slidas

     Kā jau iepriekš ziņots, kopš janvāra vidus Ilūkstē darbojas brīvdabas slidotava, atvērta darbdienās no plkst. 14.00 līdz 21.30 un brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 21.30.

     Slidotava ir aprīkota ar ūdens padeves, ledus izlīdzināšanas, apgaismes un apskaņošanas iekārtām. Ziemas baudītāji to var apmeklēt gan ar savām slidām, gan arī izmantot iespēju vienu stundu bez maksas paņemt lietošanā Sporta centra slidas. Ir pieejami 5 pāri sieviešu daiļslidošanas slidu (no 36. līdz 39. izmēram) un 15 pāri vīriešu hokeja slidu (no 36. līdz 45. izmēram).

      Sporta centra administrācija aicina būt saprotošiem, ja reizēm slidotava būs slēgta, jo mainīgo laika apstākļu dēļ ledus kārta ir jāatjauno.

 

     Slidotava ir tapusi, pašvaldībai realizējot projektu „Family Valley” jeb „Ģimenes ieleja”  (Nr. LLI-228). Projektu „Ģimenes ieleja” Ilūkstes novada pašvaldība realizē sadarbībā ar partneri no Lietuvas – Kretingas rajona pašvaldības administrāciju. Tas tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam „Interreg V-A” ietvaros.

Saite uz Programmas mājaslapu – www.latlit.eu

Saite uz oficiālo ES mājaslapu – www.europa.eu