Sirsnīgs paldies SIA „YoPlayDo” par atbalstu Ilūkstes novada skolēnu radošajām idejām!

    Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu – ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts „Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu „Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

   Ilūkstes novadu šajā projektā pārstāv Ilūkstes 1. vidusskola. Ilūkstes 1. vidusskolas skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 80 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Ilūkstes novadam savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „YoPlayDo”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot tieši par SIA „YoPlayDo”, lielākā daļa Ilūkstes novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šis uzņēmums nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim! SIA „YoPlayDo” nodarbojas ar informācijas tehnoloģijām un sniedz datoru pakalpojumus. Uzņēmums ir radījis spēlētāju datu un statistikas uzskaites programmu, kura veido jauno futbolistu portfolio un  ļauj jebkurā vietā pasaulē aplūkot jaunā sportista profesionālās un fizioloģiskās attīstības ceļu, kā arī viņa psiholoģisko portretu. Tiek veidota arī komandas statistika, sekots tās dalībai dažāda mēroga čempionātos. No kā sportists iegūst plašu rezumē katrā savas attīstības aspektā.

Tieši tāpēc gan projekta „Dienasgrāmata” organizatori – „Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Ilūkstes novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „YoPlayDo” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Ilūkstes novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

 

Ar cieņu

„Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa