Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

SIA “Ornaments” aicina darbā juriskonsultu

JURISKONSULTS

(profesijas kods 2619 01)

SIA “ORNAMENTS” (Reģistrācijas Nr. 41503003743) aicina darbā JURISKONSULTU.

Mēs  piedāvājam:

    • Amatu uz nenoteiktu laiku.
    • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
    • Apmaksātu papildatvaļinājumu atbilstoši Latvijas Republikas Darba likuma  un SIA “ORNAMENTS” normatīvo aktu noteikumiem.

    Darba pienākumi:

    • Izstrādāt un piedalīties juridisku dokumentu sagatavošanā, kuri nepieciešami uzņēmuma funkciju veikšanai.
    • Piedalīties saimniecisko līgumu noslēgšanas darbā, to tiesiskās ekspertīzes veikšanā, kolektīvo līgumu noteikumu un nozaru tarifu vienošanās izstrādē, kā arī jautājumu izskatīšanā par debitoru un kreditoru parādiem.
    • Sagatavot atbildes uz fizisku un juridisku personu iesniegumiem, sūdzībām par juridiska rakstura jautājumiem.
    • Konsultēt vadību juridiskos jautājumos.
    • Sagatavot materiālus iesniegšanai tiesā, kā arī citās iestādēs.
    • Sastādīt dažādus līgumprojektus uzņēmuma interesēs.
    • Spēja pārzināt juridiskās metodes.
    • Spēja izmantot problēmas atrisināšanai lietderīgāko juridisko metodi.
    • Pildīt citus Sabiedrības vadības mutiskus vai rakstiskus uzdevumus, kas saistīti ar Sabiedrības saimnieciskās darbības īstenošanas jautājumiem.
    • Izmantot tiesību avotus un piemērot tiesību normas.

    Prasības kandidātam:

    • Akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, kas atbilst piektajam profesionālās kvalifikācijas līmenim.
    • Zināšanas juridisko dokumentu izstrādē un noformēšanā;
    • Prasme strādāt ar datoru (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Power Point, Internets).
    • Valsts valodas prasme C1 līmenī.
    • Komunikācijas prasme, kā arī orientācija uz klientu un ētiskums;
    • Veikt darbu patstāvīgi un prasme argumentēt viedokli.
    • Strādāt komandā.
    • Plānot izpildāmos darbus un noteikt to prioritātes.
    • Meklēt un atlasīt informāciju.
    • Pārliecināt citus un prast argumentēt savu viedokli.
    • Ievērot darba higiēnas un drošības prasības, kā arī ievērot profesionālās ētikas principus.
    • Iegūt un izmantot informāciju, lietojot jaunākās informācijas tehnoloģijas, kā arī ievērot informācijas datu aizsardzību un konfidencialitāti.
    • Pārzināt lietišķo etiķeti un vispārpieņemtās pieklājības normas.

    Darbības joma: Pakalpojumi.

    Darba alga: EUR 1026,00.

    Darba laika veids: Normālais darba laiks

    Slodzes tips: Viena vesela slodze

    Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

    Darba vietas adrese: SIA “ORNAMENTS”, Jelgavas iela 21, Ilūkste, Augšdaugavas novads, LV-5447.

    Darba laiks: darbdienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.30.

    Tālrunis uzziņai: 65462157.

    Aktuāla līdz: Motivētu pieteikuma vēstuli, darba pieredzes aprakstu (Curriculum Vitae) un izglītības dokumentu kopijas līdz 24.05.2024. iesniegt SIA “ORNAMENTS”, Jelgavas ielā 21, Ilūkstē, Augšdaugavas novadā vai elektroniski pa e-pastu: ornaments@ilukste.lv ar norādi “JURISKONSULTS”.

    Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs dodat atļauju fizisku personu datu apstrādei atlases nolūkos.