Sagaidīsim Krustpils amatierteātra kolektīvu Eglainē

Muzeja teatris       Tūlīt, tūlīt pēc Jāņiem, 30. jūnijā, plkst. 20.00 Vecā Stendera muzejā ikviens apmeklētājs ir gaidīts uz Baibas Jukņēvičas joku lugu 3 cēlienos „Pilsētnieki”. Eglainē ciemosies teātra entuziasti no Krustpils, kuri ar prieku dodas uz Eglaini, lai kopīgi varētu gan atzīmēt Pēterdienu, gan arī jautri doties vasaras darba gaitās, kurām nav gatavi pat viņu atveidotie personāži.

     Luga ir par to, kā pilsētnieki iegādājas māju laukos. Par to, kā Jānis nolēmis saimniekot kopā ar savu māti un diviem bērniem, par to, cik rīdziniekiem ir sveši lauku darbi un kādas divdomīgas attiecības izveidojas ar vietējām kaimiņienēm. Beigās mājas ir savestas kārtībā, bērniem iepatīkas lauku darbi un Jānis ieskatās vietējā skolotājā – Annītē. Taču pilsētnieki ar savu ierašanos vislielāko ļaunumu nodara Tūtiņu pārim – maksā tikai vienreiz dienā, vakarā…

     Sagaidīsim Krustpils amatierteātra kolektīvu Eglainē! Iejas biļete izrādes dienā – EUR 2,00. Iespējama rezervācija pie Eglaines kultūras nama vadītājas Zandas.