Sadraudzības vidusskolā turpina „Labo darbu nedēļas” tradīciju

20171020 103550       Jau devīto gadu pēc kārtas Sadraudzības vidusskolas skolēni un skolotāji aktīvi piedalās labdarības akcijā „Labo darbu nedēļa”, kuras laikā tiek veikti dažādi darbi ne tikai mājās, palīdzot saviem tuviniekiem, bet arī apkārtējiem cilvēkiem un pat dzīvniekiem, kuriem nepieciešama palīdzība.

         Tradicionāli skolēni grābj lapas skolas pagalmā, sagādā pārtiku dzīvnieku patversmēm, apciemo seniorus pansionātos un iepriecina viņus ar savu klātbūtni, dziedot dziesmas, dejojot un zīmējot, sniedzot individuālu atbalstu.

Arī šogad ar aizrautību skolēni turpināja šo tradīciju. Tika postas klašu telpas, sakārtota skolas apkārtne un noliktavas, šķiroti atkritumi, sniegta palīdzība Sarkanā Krusta biedrībai un Sociālās mājas iedzīvotājiem, kārtojot un tīrot telpas, kā arī tika gādāta barība dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Pārsteigumu sagādāja vidusskolēnu palīdzība sākumskolas skolēniem, apvākojot visas mācību grāmatas, pagatavojot grāmatzīmes un iepriecinot mazākos ar interesantām rotaļām.

Visiem bija liels prieks un gandarījums par labdarības vēstījuma nešanu Latvijā. Izrādās, ka mēs esam gatavi darīt mazas un lielas lietas, lai atvieglotu kādam ikdienu, lai liktu pasmaidīt tiem, kuriem pietrūkst sirds siltuma un sarunu pie tējas tases. Apmierina tas, ka bērni ir motivēti un jūtas pacilāti, ja viņi spēj kādam palīdzēt, prot sastrādāties ar vienaudžiem.

Vairosim prieku un labestību! Lai mums kopā viss izdodas! Piepildīsim savu ikdienu ar smaidiem, sniegsim roku arī turpmāk tiem, kuri ir par mums vājāki!

 

Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas

direktores vietniece ārpusklases darbā

Līga Kūliņa

 

 

3.klase

4.klase

6.klase

11.klase

12.klase

20171019 120035

20171019 134717