Sadraudzības vidusskolā prezentēja skolēnu jaunrades darbu izlasi

IMG 20161216 123423       16. decembrī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas aktu zālē notika pasākums, kura laikā tika prezentēta skolēnu radošo darbu izlase „Jaunrade savam un citu priekam”, kurā apkopoti mūsu skolas 1.-12. klašu skolēnu labākie stāsti, esejas, literārās pasakas, tēlojumi un interesantākie dzejoļi, kas veiksmīgi apliecinājuši sevi dažāda līmeņa konkursos.

       Darbi ir arī iekļauti republikāniskajos krājumos (Latviešu valodas aģentūras krājumi, dzejas krājums „Garā pupa”, pašvaldības informatīvais izdevums „Ilūkstes Novada Vēstis”). Darbi tapuši lielākoties latviešu valodas un literatūras stundās, paužot skolēnu attieksmi pret nozīmīgākajiem Latvijas valsts svētkiem, latviešu valodu kā valsts valodu, Ziemassvētkiem, gadalaiku maiņu, kā arī, parādot skolēnu dažādās noskaņas.

Paldies latviešu valodas skolotājām par ieguldīto milzīgo darbu skolēnu iztēles izkopšanā un pareizrakstības veidošanā. Paldies talantīgajām ilustratorēm: Gabrielai Hukerei un Annemarijai Jelinskai par veidotajām ilustrācijām, ārpusklases darba organizatorei Līgai Kūliņai par tehnisko izlases noformējumu, kā arī radošo darbu daudzajiem autoriem.

     

Izlases apkopotāja:

latviešu valodas un

literatūras skolotāja Zinaīda Ķedere

 

IMG 4170