Rudens karuselis Raudas internātpamatskolā

Rudens karuselis Raudas internātpamatskolā

     Jaunais mācību gads Raudas internātpamatskolā ir sācies ar jauniem sapņiem un jauniem sasniegumiem. Ir pārvarēts pirmais pēcvasaras slinkums, piedzīvots prieks par jauniem ģimenes locekļiem mūsu pulciņā, jautri aizvadīta Skolotāju diena un esam devušies radoši izpausties „Rudens karuselī”.

     Saulainā rudens rītā mūsu skolēni Sandrīte, Armands, Lilija un Marija devās braucienā uz Maltas internātpamatskolu, lai piedalītos radošajā festivālā „Rudens karuselis”. Šajā skaistajā dienā mūsu priekšnesums bija rudens noskaņās – ar nosaukumu „Nāk rudens apgleznot Latviju”. Mūsu mākslinieks Armands gleznoja rudeni, bet nebēdņi Vēji līdz ar koku lapām arī mākslinieka darbus izmētāja. Tas saskumdināja autoru un viņš sāka gauži raudāt. Garām gāja Meitene un mudināja Vējus atgriezt darbus māksliniekam. Vēji atvainojās, un visi beigās kļuva par labiem draugiem. Kļūdīties var katrs, bet tikai lieli cilvēki spēj atzīt un labot savas kļūdas, un tā rodas cieņa un draudzība.

     Ļoti jautrus un vizuāli baudāmus priekšnesumus bija sagatavojuši arī citi festivāla dalībnieki. Pēc pasākuma ieturējām sātīgas pusdienas, izdancojāmies „disenītē” un saņēmām gardas un noderīgas balvas pasākuma apbalvošanā.

     Paldies organizatoriem – Maltas internātpamatskolai – par jauko pasākumu un, uz tikšanos nākamreiz, nu jau „Ziemas karuselī”!

 

Raudas internātpamatskolas skolotāja

A. Smagare


Rudens karuselis Raudas internātpamatskolā
Rudens karuselis Raudas internātpamatskolā