Rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem turpmāk varēs ērti saņemt un apmaksāt „Swedbank” internetbankā

    SIA „Ornaments” sadarbībā ar „Swedbank” no šī gada jūnija pakāpeniski uzsāk jauna pakalpojuma ieviešanu – e-rēķinu saņemšanu „Swedbank” internetbankā. Pakalpojuma ieviešana nodrošinās klientiem iespēju vieglāk un ērtāk saņemt un apmaksāt rēķinus ar pāris klikšķiem. Šis pakalpojums abu uzņēmumu klientiem internetbankā ir bez maksas.

    Pakalpojums automātiski būs pieejams tiem SIA „Ornaments” un „Swedbank” klientiem, kuri ir dzīvokļu īrnieki vai īpašnieki un pēdējā rēķina apmaksu ir veikuši no konta „Swedbank”. Savukārt tie klienti, kam ir konts „Swedbank”, bet kas e-rēķinus vēl nesaņems, šim pakalpojumiem varēs jebkurā brīdī pieteikties internetbankā.

SIA „Ornaments” valdes loceklis Jurijs Altāns uzsver, ka e-rēķina saņemšanas nodrošināšana klienta internetbankā ir vēl viens solis pretī klientiem, lai sniegtu iespēju ikdienas soļus paveikt ātri un ērti. Šis ir pirmais e-rēķins Ilūkstes novadā un ar to varēs samaksāt par namu pārvaldīšanu, apsaimniekošanu un remontu, ūdensapgādi un kanalizāciju, santehniskajiem darbiem un siltumapgādi.

„Swedbank” Naudas pārvaldības daļas vadītāja Beāte Krauze skaidro, ka šis pakalpojums kļūst aizvien populārāks visā Latvijā, jo cilvēki aizvien mazāk vēlas meklēt rēķinus dažādās vietnēs, turklāt šādi ir arī mazāk iespēju kļūdīties vai nokavēt maksājumus.

Visā Latvijā e-rēķinus saviem klientiem nodrošina vairāk nekā 50 uzņēmumi, kas kopumā ik mēnesi izsūta vairāk nekā 276 000 e-rēķinu. No visiem minētajiem uzņēmumiem rēķinus tieši par komunālajiem pakalpojumiem saviem klientiem nosūta vairāk nekā 20 uzņēmumi.