Raudas skolas 9. klases skolēni dodas plašajā pasaulē

DSCN9858     31. maijs Raudas internātpamatskolas 9. klases skolēniem bija īpaša diena – diena, kad aizvērt skolas durvis un atvērt jaunas. Pirms došanās plašajā pasaulē, Marta Skrazlovska, Gatis Kristaps Bašķis un Raimonds Pudāns, viņu vecāki, draugi un skolotāji tikās sirsnīgā pasākumā, lai kavētos atmiņās.

    Raudas skolā kādam ir pavadīti septiņi, kādam pieci mācību gadi, ir aizritējis notikumiem, emocijām un attiecībām bagāts laiks. Izlaiduma dienā izskanēja daudz labu vārdu, sirsnīgu vēlējumu gan no skolotājiem, gan vecākiem, gan draugiem. Sveikt absolventus bija ieradušies arī pārstāvji no Ilūkstes novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas, Sociālā dienesta un Bāriņtiesas. Dāvanas absolventiem atsūtīja arī draugi no SIA „KPMG Baltics” un Latvijas Bērnu bāreņu fonda. Skolas ansamblis visus klātesošos priecēja ar sirsnīgām dziesmām. Kopā tika nodejots arī izlaiduma valsis.

Mazie bērni izauguši, uzkāpuši uz jauna savas dzīves pakāpiena. Priekšā katram sava laime, savs prieks, savi plāni un ieceres. Te, skolā, pavadīti skaisti bērnības gadi, te ir daļa no laimīgās dzīves, ko viņi paņems sev līdzi. Kā ceļa maizi skolotāji katram absolventam deva līdzi ticību, cerību un mīlestību, jo tās palīdz sasniegt un paveikt lielas lietas.

Kā piemiņu par skolā pavadīto laiku, skolas absolventi pie skolas iestādīja liepiņu.

      

MĪĻIE ABSOLVENTI! LAI TICĪBA, CERĪBA UN MĪLESTĪBA JŪS PAVADA VISOS DZĪVES CEĻOS!!!

 

 

Skolotāja Jolanta Lazdiņa

 

DSCN9872

DSCN9888

DSCN9962

DSCN9965

DSCN9967

DSCN9969