Radošie darbi iedvesmo klausītājus

DSC05080       Valodu zināšanas ir tilts uz apkārtējo pasauli. Jo vairāk valodu apgūstam, jo drošāks ir mūsu tilts un plašākas iespējas. 28. februārī Ilūkstes novada 7.-9. klašu skolēni pulcējās Ilūkstes 1. vidusskolā uz radošo darbu skati angļu valodā.

      Ikvienu no klātesošajiem pārsteidza tēmu daudzveidība. Skolēnu prezentācijās tika atspoguļotas gan intereses un hobiji, gan globālas problēmas, kas attiecas uz drošību un veselību, gan pētīti aizraujoši fakti par angļu valodu un krāsu ietekmi. Radoša pieeja bija jūtama katrā prezentācijā. Vērtējot ieguldīto darbu, žūrija piešķīra 1. un 2. vietu.

   Vispārliecinošāk savu darbu prezentēja Marks Gabrevičs no Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas, iegūstot 1. vietu. Tāpat arī 1. vieta tika piešķirta Diānai Žuromskai no Eglaines pamatskolas, Gabrielai Hukerei un Aleksejam Formanickim no Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas, Gintam Šeršņovam un Armandam Macijevskim no Ilūkstes 1. vidusskolas. Savukārt 2. vieta – Ērikai Galvānei no Subates pamatskolas, Alīnai Vasiļjevai un Angelīnai Goršanovai no Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas, Katrīnai Ķīsei, Rolandam Suitiņam un Sandim Trafimovam no Ilūkstes 1. vidusskolas.

Pateicos angļu valodas skolotājām: A. Valpēterei, A. Subatiņai, V. Mikuļinai, N. Besprozvannajai un S. Želtiševai, kas motivēja un atbalstīja savus skolēnus piedalīties radošo darbu skatē.

 

Ilūkstes novada angļu un vācu valodas skolotāju

metodiskās apvienības vadītāja

S. Macijevska

 

DSC05093

DSC05100

DSC05105

DSC 0009