Piesaki savu dalību Simtgades svētceļojumam „100 dienas lūgšanā par Latviju”

Piesaki savu dalību Simtgades svētceļojumam „100 dienas lūgšanā par Latviju”

    Pateicoties par Dieva doto dāvanu – savu zemi, valsti un valodu – mūsu mīļo Latviju vēlamies ietīt lūgšanu apmetnī, veicot 100 dienu svētceļojumu apkārt Latvijai, kas ilgs no 6. maija līdz 13. augustam, sāksies un beigsies Aglonā – Latvijas lielākajā svētvietā.

    Svētceļojuma maršruts tiks veidots gar Latvijas robežu, vidēji 17,4 km dienā. Tā laikā ir plānotas tradicionāli pieņemtās aktivitātes, bet tām papildus vēlamies nest Evaņģēlija vēsti ikvienā vietā, kur šī svētceļnieku grupa dosies. Ar Latvijas Romas Katoļu baznīcas bīskapu svētību ikviens ir aicināts piedalīties visas svētceļojuma dienas vai nedēļu, vai dažas dienas – ikviens pēc savām iespējām.

    Katrā no vietām, kurās nakšņosim, dažādos skaistos un radošos veidos liecināsim par Dieva klātbūtni un brīnumdarbiem pasaulē. Lai to izdarītu, mums vajadzīgi muzikāli cilvēki, kas katru svētceļojuma dienu un vakaru būtu gatavi dalīties ar to, ko māk. Piemēram, es māku dziedāt un zinu diezgan daudz dziesmu, bet nespēlēju nevienu instrumentu, tāpēc dodos pie savas māsas, kura spēlē ģitāru, mēs kopīgi izlemjam, kurā vietā un laikā mēs abas vienlaicīgi tiekam, labākajā gadījumā – sameklējam vēl kādu dziedošo un spēlējošo, saorganizējam transportu un – uz priekšu!

    Esam  pilnīgi pārliecināti – šajā ceļā pilnīgi katram ir sava vieta un īstais laiks! Tiekamies! Informācija par pieteikšanos, plānotais maršruts un kontaktinformācija atrodama mājaslapā: www.svetcelojums100.lv; papildu informācija, rakstot elektroniski: info@svetcelojums100.lv  vai zvanot uz tālr.: 28817452, 20363383.

 

Akcijas organizatori