Sporta centrs aicina uz peldētapmācības nodarbībām

Sporta centrs aicina uz peldētapmācības nodarbībām

     Tev šķiet, ka tu vienīgais neproti peldēt? Neuztraucies un nebaidies, mēģini pārvarēt savas bailes, – miljoniem cilvēku visā pasaulē, cieš no bailēm no ūdens…

     PIETIEK! Pietiek atņemt sev šo lielisko sajūtu, ka ūdens tevi tur, ka tu peldi! Piepildi savu sapni un nāc mācīties peldēt! Teiksi, ka jau daudzi cilvēki (radi, draugi, kaimiņi) tevi ir mācījuši peldēt un no tā nav bijis nekādas jēgas!? Tad mēs tev atbildam, ka tikai profesionāla cilvēka pavadībā, izmantojot pareizu metodiku un individuālu pieeju, tu sasniegsi vēlamo rezultātu, tādēļ aicinām tevi uz peldētapmācības nodarbībām mūsu peldbaseinā.

     Tā kā kustības ir vienkāršas, iemācīties peldēt tiešām nav grūti. Ir tikai jāsaņemas, jāatnāk uz pirmo nodarbību un jāizrunājas ar treneri. Jau pēc pāris nodarbībām jutīsi, ka bailes atkāpjas, tu sāc brīvi justies ūdenī un peldēšana tev sniedz lielu prieku un gandarījumu. Iemācīties peldēt var jebkurā vecumā.

 

Kā peldēšana ietekmēs tavu ķermeni?

 

     Peldēšana uzlabo veselību, palīdz veidot un saglabāt labu figūru un skaistumu. Peldot ir iespējams atbrīvoties no stresa, satraukuma un negatīvām domām, emocijām. Tie visi ir jau pietiekami labi argumenti, lai sāktu mācīties peldēt.

     Pareizi peldēt nozīmē, ka ķermenis ir atbrīvots un seja atrodas ūdenī (paceļot galvu tikai ieelpas brīdī).

 

Pareiza peldēšana:

  • stiprina sirds muskulatūru, līdz ar to pozitīvi ietekmējot vispārējo labsajūtu un dzīves ilgumu;
  • veicina plaušu funkcijas, elpošanas ritms kļūst regulārs, stiprina imunitāti;
  • noslogo dažādas muskuļu grupas, līdz ar to ķermenis attīstās vienmērīgi;
  • uzlabo visu muskuļu apasiņošanu, veicina asinsriti,
  • palīdz novērst locītavu un stājas problēmas;
  • palīdz cīnīties ar muguras sāpēm un astmu;
  • ir ļoti piemērota grūtniecēm un cilvēkiem ar lieko svaru (peldot kraulā 15 min., tiek sadedzinātas 83-143 kcal);
  • palīdz uzveikt stresu, kā arī atbrīvoties no negatīvām domam, emocijām;

 

     Gaidām gan tos, kas vēlas iemācīties peldēt, gan tos, kas vēlas uzlabot savu peldētprasmi vai iemācīties kādu no četriem sporta peldēšanas veidiem. Nodarbības Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrā notiks pirmdienās plkst. 19.25. Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu trenerei Sņežanai Bonderei uz tālr. 26355115.

 

 

Ilūkstes novada Sporta skolas

Sporta centrs