Pašvaldība uzņēma viesus no Dobeles

Viesi Dobele      18. oktobrī delegācija no Dobeles pieredzes apmaiņas nolūkos viesojās  Dvietē, lai gūtu ieskatu par jaunās pansijas Mūsmājas Dižkoks”” darbu un ceļu uz tās atklāšanu. Dobeles pašvaldībai ir iecere pilsētas slimnīcas Infekciju nodaļu pārbūvēt par pansiju, tādēļ tiek meklēti veiksmīgākie būvniecības risinājumi.

   Dobeles pārstāvju vidū bija pašvaldības darbinieki no Sociālā dienesta un dienesta vadītāja Beata Limanāne, kā arī darbinieki no Attīstības nodaļas.

Ilūkstes novada pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītājs Reinis Līcis, SIA Veselības centrs Ilūkste”” vadītāja Zane Buceniece-Zīberga, Sociālā dienesta vadītāja Ingūna Svarāne un pansijas darbinieki ne vien skaidroja interesējošos jautājumus, kas skar pansijas darbu, bet arī pārsprieda veicamos pasākumus, realizējot veselības veicināšanas un cita veida projektus. Dobeles pašvaldības pārstāvji atzinīgi novērtēja Dvietes pansijas iekārtojumu, mājīgās istabiņas, kā arī uzteica mūsu novadu par šāda soļa speršanu. Tās ir rūpes par novada cilvēkiem, tiek sniegti nepieciešamie pakalpojumi tepat novada ciemā, un tas ir piemērs, kā pašvaldība rada darba vietas. Vizītes laikā viesiem bija iespēja iepazīties arī ar Dvietes kultūras mantojumu un viesoties Dvietes muižas ēkā.

Mūsmājas Dižkoks”” darbu uzsākusi šī gada augusta beigās un kļuvusi par vietu, kas sniedz atbalstu, sirdssiltumu un mājas sajūtu cilvēkiem, kuriem ikdienā nepieciešama palīdzība un aprūpe. Centrā iekārtoti 24 numuriņi (vienvietīgas un divvietīgas istabiņas), nodrošinot 42 vietas. Katrā numuriņā ir viss nepieciešamais, tai skaitā – sanitārais mezgls, pieejams internets, televīzija u. tt., ir iespēja dzīvot ar savām mēbelēm. Ierīkoti ārsta un fizioterapeita kabineti, atsevišķa mazgāšanās telpa, gaiša, plaša ēdamzāle, virtuve un atpūtas telpas. Ēkas iekšpagalmā izveidota terase un labiekārtojuma elementi (soliņi, šūpoles, puķu dobes). Labiekārtota centra apkārtne, dārzā – košumkrūmi, krūmāji, augļkoki.

    Aicinām iepazīties ar pansijas piedāvātajiem pakalpojumiem. Papildu informācija, zvanot uz tālr.: 64905500, 28360939, 26180544.