Palīdzēsim!

Palīdzēsim!

     Šēderes pagasta „Veczemnieku” sētā ir sēras. Un ne tikai par sadegušo māju un uguns iznīcinātajām ģimenes fotogrāfijām. Liesmās un dūmos gājusi bojā saimes vecmamma.

     Degšana notika 30. oktobra naktī ap plkst. 3.00, kad visi mājinieki gulēja. Jau dienas gaismā, vēlreiz postažu apskatot, bojāgājušās dēls, secinot atzinis – lai censtos glābt māmuļu, būtu jālec liesmās. Māsa ar dēlu, kas bijuši klāt nelaimes brīdī, darījuši, ko spējuši.

     Liesmas sākušās ēkas stūrī – netālu no vecmammas istabas, vietā, kur atradies boilers ūdens sildīšanai. Iespējams, noticis īssavienojums

     Patiešām kritiskā situācijā tagad nonākusi Vita un viņas dēls. Brālis Jānis un māsa Velta cenšas palīdzēt, cik spēj, taču ar pašu resursiem būs stipri par maz, lai cietušie varētu stabili nostāties uz kājām. Līdz šim jau tāpat negājis viegli.

 

Plašāk – VIDEOSIŽETĀ.

 

     Labdarības tālruņa numurs – 90067088 – ir pieejams, un katrs zvans ienesīs cietušo kontā 1,42 eiro. Ja varat sniegt cita veida palīdzību – uzdāvināt mantas vai līdzēt mājas atjaunošanas darbos – , zvaniet Veltai (26393433) vai Jānim (29964017).