Paldies visiem aktīvajiem Ilūkstes novada iedzīvotājiem par dalību protesta akcijā pret administratīvi teritoriālo reformu!

Paldies visiem aktīvajiem Ilūkstes novada iedzīvotājiem par dalību protesta akcijā pret administratīvi teritoriālo reformu!

***5. martā Ilūkstē no plkst. 7.30 pulcējās Ilūkstes novada iedzīvotāji ar traktoriem, smagajiem transportlīdzekļiem, vieglajām automašīnām, lai vienlaikus kopā ar citu Latvijas novadu iedzīvotājiem piedalītos protesta akcijā pret administratīvi teritoriālo reformu.

***Dalībnieki devās protesta braucienā, lai atbalstītu patstāvīga, neatkarīga Ilūkstes novada saglabāšanu un izrādītu pretestību nekvalitatīvi un nepārdomāti izstrādātajam administratīvi teritoriālās reformas projektam, kuru tuvākajā laikā grasās pieņemt Saeima. Akciju atbalstīja vairāki simti  novadā dzīvojošo un strādājošo iedzīvotāju.

***Vairāk nekā 100 dažāda veida transportlīdzekļu veica kustību pa P70 reģionālās nozīmes autoceļu no Ilūkstes novada uz Sventi Daugavpils novadā. Akcija noslēdzās ar dalībnieku pulcēšanos un fotografēšanos Ilūkstes pilsētā. Cilvēkos bija manāms pozitīvs optimisms, smaids un neatlaidīga apņemšanās cīnīties par savu neatkarīgu, patstāvīgu Ilūkstes novadu, par savu dzimto Sēliju.

***Paldies visiem protesta akcijas dalībniekiem!

 

***Foto skatāmi FOTOGALERIJĀ.