Sporta centrā slidotavas apmeklējumam izsniedz slidas

Kā jau iepriekš tika ziņots, kopš janvāra vidus,  Ilūkstē darbojās slidotava, kuru ziemas baudītāji var apmeklēt ne tikai ar savām slidām, bet turpmāk, vienas stundas slidotavas apmeklējumam Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centrā tiks izsniegtas slidas bez maksas (sieviešu daiļslidošanas slidas- izm. no 36 līdz 39 (5pāri), vīriešu hokeja slidas- izm. no 36 līdz 45 (15 pāri)). Slidotava ir apgaismota un atvērta darba dienās no plkst. 14.00 līdz 21.30 un brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 21.30.

Ilūkstes novada Sporta skolas Sporta centra darbinieki aktīvi turpina darbu pie slidotavas aprīkošanas – ir sagatavotas ūdens padeves un ledus izlīdzināšanas ierīces, pasūtīti hokeja vārti, arī slidotavas laukuma apskaņošanas iekārta ir gatavībā. Sporta centra administrācija aicina būt iejūtīgiem, ja reizēm slidotava būs slēgta, jo mainīgo laika apstākļu dēļ ledus kārta ir jāatjauno.

Slidotava ir tapusi pašvaldībai realizējot projektu „Family Valley” jeb „Ģimenes ieleja”  (Nr. LLI-228). Projektu „Ģimenes ieleja” Ilūkstes novada pašvaldība realizē sadarbībā ar partneri no Lietuvas – Kretingas rajona pašvaldības administrāciju. Tas tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam „Interreg V-A” ietvaros.

Saite uz Programmas mājaslapu – www.latlit.eu

Saite uz oficiālo ES mājaslapu – www.europa.eu

Attīstības plānošanas nodaļaSkip to content