Kretingā norisinājās vasaras nometne ģimenēm

Šī gada 19.augustā Lietuvas pilsētā Kretingā norisinājās vasaras nometne ģimenēm. Tajā piedalījās ģimenes no Kretingas un tās apkārtnes, kā arī 20 cilvēku delegācija no Ilūkstes novada.

Nometnes dalībniekiem visas dienas garumā bija iespēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās – dekorēt “krīta dēļus”, veidot dažādas figūriņas no putām un zīda māla – šīs rokdarbu tehnikas vēl nav īpaši izplatītas bērnu vidū, tāpēc viņiem bija iespēja apgūt jaunas nodarbes.

Bērni varēja radoši izpausties, veidojot silikona krelles, spēlējot šautriņu mešanu uz baloniem, bija iespēja apgleznot sejas, piedalīties bērnu diskotēkā, kā arī izlēkāties uz batuta un līdzdarboties citās nometnes aktivitātēs. Vecākajiem bērniem tika sniegta iespēja aplūkot Baltu vikingu bruņojuma demonstrāciju.

Vakara noslēgumā nometnes dalībniekiem bija iespēja doties uz brīvdabas kino.

Vasaras nometnes aktivitātes norisinājās Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 gadam projekta Nr. LLI-228 “Family Valley” jeb “Ģimenes ieleja” ietvaros, ko Ilūkstes novada pašvaldība īsteno sadarbībā ar Kretingas rajona pašvaldības administrāciju (Lietuva).

 

Projekta mērķis ir mazināt sociālo plaisu starp trūcīgo kopienām un citām kopienām, tādējādi uzlabojot dzīves apstākļus attālāku reģionu kopienās.

 

Ilūkstes novada pašvaldība projekta ietvaros:

  1. Izveidos slidošanas laukumu Ilūkstē;
  2. Iegādāsies ziemas slidošanas slidas;
  3. Organizēs ziemas nometni ģimenēm;
  4. Piedalīsies pieredzes apmaiņas pasākumos.

 

Projekta kopējās izmaksas projekta partnerim – Ilūkstes novada pašvaldībai sastāda 101 519,12 EUR, kur līdzfinansējumu 85% jeb 86 291,25 EUR apmērā nodrošina ERAF.

 

Saite uz Programmas mājaslapu www.latlit.eu

Saite uz oficiālo ES mājaslapu www.europa.eu

 

Attīstības plānošanas nodaļa

 

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Ilūkstes novada pašvaldība, un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

 


Kretingā norisinājās vasaras nometne ģimenēm
Kretingā norisinājās vasaras nometne ģimenēm
Kretingā norisinājās vasaras nometne ģimenēm
Kretingā norisinājās vasaras nometne ģimenēm

Skip to content