Ģenerāļu kauss

LATVIJAS ĢENERĀĻU KLUBA CEĻOJOŠĀ KAUSA IZCĪŅA

       Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņa notiek jau otro gadu pēc kārtas. Pasākums ilgst mazliet mazāk par gadu. Kausa izcīņas sacensībām ir 8 sacensību posmi un devītais ir noslēdzošais, kurā tiek paziņoti sacensību rezultāti.

Projekta mērķi ir stiprināt valstiski – patriotiskās vērtības un zināšanas par Valsts drošību un aizsardzību, vienlaikus veicinot bērnu un jauniešu (13-25) sportiskās aktivitātes. Tāpat mērķis ir katru gadu noteikt labāko jauniešu komandu un stiprināt sadarbību starp Sēlijas novadu jauniešu – jaunsargu, dažādu skolas sporta, tūrisma pulciņu komandām arī aktīvi un patīkami pavadīt laiku.

Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņas uzdevumi ir veicināt saturīgu, sportiska laika pavadīšanu ar patriotisku, daļēji profesionālu ievirzi. Izglītot jaunatni un viņu vecākus kā sekundāro mērķauditoriju, kā arī sabiedrību kopumā par valsts aizsardzības un drošības jautājumiem.

Projekta norises vieta ir Sēlijas novada pašvaldību un sadarbības novada teritorijas – Aknīste, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils novads, Nereta, Sala, Viesīte un Krustpils. Sacensības norit vairākos posmos laikā no 2016.gada marta – novembrim. Sacensību dalībnieki ir jauniešu (vecumā no 13-25 gadi) komandas, katrā komandā četri dalībnieki, kas pārstāv savu novadu. Vismaz viens komandas dalībnieks ir meitene.

 

2017. gads

1.Posms Aknīste
2.posms
3.posms
4.posms
5.posms
6.posms
7.posms
8.posms

Rezultāti