Novada Sporta skolas peldētājām labi rezultāti peldēšanas turnīrā „Pavasara kauss”

Pavasara kauss       18. martā Daugavpilī norisinājās Daugavpils bērnu un jaunatnes sporta skolas  starptautiskais peldēšanas turnīrs Pavasara kauss”. Šogad tas pulcēja ap 250 peldētāju no Vilņas un Utenas (Lietuva), Rīgas, Ogres, Balviem, Rēzeknes un Daugavpils, Ilūksti pārstāvēja 4 jaunās peldētājas.

   Šādā konkurencē ilūkstietēm startēt nebija viegli. Pārpildīja emocijas, uztraukums un bažas par saviem spējām un izturību 100 m distancēs. Neskatoties uz to, meitenes uzlaboja savus personīgos rezultātus par 4-5 sek.:  

  • Ksenijai Baranovskai (dz. 2007. g.) – 3. vieta 100 m brīvā stila peldēšanā un 4. vieta 100 m kompleksajā peldēšanā;
  • Elīnai Gerasimovai (dz. 2006. g.) – 5. vieta 100 m brīvā stila peldēšanā (IV sporta klase) un 5. vieta 100 m kompleksajā peldēšanā (IV sporta klase 12 meiteņu konkurencē);
  • Albertai Zeltiņai (dz. 2006. g.) 100 m kompleksajā peldēšanā izdevās uzlabot savu rezultātu, pielīdzinot to IV sporta klasei;
  • Karīnai Ķīsei (dz. 2007. g.) – 5. vieta 100 m brīvā stila peldēšanā (IV sporta klase, sava vecuma peldētāju vidū 2. rezultāts), un 100 m kompleksās peldēšanas distancē uzstādīts rezultāts IV sporta klases līmenī.

Paldies meitenēm par aktīvu darbību treniņos, kas kāpina viņu prasmes, iemaņas un izturību, kā arī norūda raksturu un rada iespēju sasniegt arvien labākus rezultātus.

 

 

Ilūkstes novada Sporta skolas

peldēšanas trenere

Sņežana Bondere