Novada jaunieši piedalījās festivālā „Toņi un pustoņi” Bauskā

IMG 1386       1. un 2. jūnijā, Bauskā norisinājās V Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls „Toņi un pustoņi”, kurā piedalījās ap diviem tūkstošiem bērnu un jauniešu no visas Latvijas.

      Ilūkstes novadu festivālā pārstāvēja Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra vokāli instrumentālais ansamblis „Piparmētra”, kas braucienu „nopelnīja” ar uzvaru konkursā „No baroka līdz rokam”, kā arī vizuālās mākslas konkursa uzvarētājas: Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas skolniece Jeļizaveta Sudnika, Raudas internātpamatskolas skolniece Sandrīte Dzene, Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra šūšanas un dizaina pulciņa dalībniece Aiva Užule. Svētkos uzaicināti bija arī novada vizuālās mākslas konkursa dalībnieki no Ilūkstes 1. vidusskolas, Eglaines pamatskolas, Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas.

Festivāls piedāvāja interesantu un daudzpusīgu divu dienu programmu dažādās vietās Bauskā. Grupa „Piparmētra” muzicēja Bauskas pils pagalmā, pils zālē varēja vērot tērpu šovu, apskatīt vizuālās mākslas izstādi. Piedaloties izzinošā ekskursijā un atbildot uz jautājumiem, visiem interesentiem bija iespēja iepazīt Bauskas pils vēsturi.

 

 

Ilūkstes Bērnu un jauniešu centra direktore

Vanda Rimša

 

IMG 1400

IMG 1402

IMG 1408

IMG 1418

IMG 1433