Novada jaunie peldētāji ļauj lepoties ar augstiem panākumiem

Novada jaunie peldētāji ļauj lepoties ar augstiem panākumiem

ppp22. decembrī ar Ziemassvētku sacensībām Daugavpilī noslēdzās 2018. gada peldēšanas sezona. 23 peldētājiem no Ilūkstes novada Sporta skolas konkurenci sagādāja sportisti no Rēzeknes un Daugavpils sporta skolām un klubiem.

Peldētāji sacentās 50 metru distancēs brīvajā stilā, brasā, tauriņstilā un peldēšanā uz muguras. 2009. g. dz. un jaunāki varēja piedalīties 2 disciplīnās, bet vecāki – 3. Vislielākais dalībnieku skaits vienā disciplīnā bija 33 sportisti.

pppKrišjānim Kalniņam (2010), Raivim Krauklim (2010) un Renātam Klaucānam (2006) šīs bija pirmās sacensības, taču viņi drosmīgi startēja savā distancē, cīnījās par labu rezultātu un ierindojās vērtējuma tabulas vidū.

pppKatrā grupā mūsu peldētāji kāpa uz pjedestāla pēc medaļas (11 zelta, 4 sudraba un 6 bronzas). Kopumā tika izcīnīta 21 godalgotā vieta, bet vērā ņemami ir arī „pirmā desmitnieka” rezultāti: piecas 4. vietas, četras 5. vietas, piecas 6. vietas, sešas 7. vietas, trīs 8. vietas, četras 9. vietas un viena 10. vieta.

pppPar katru mūsu audzēkni var teikt bezgala daudz pozitīvu vārdu – par attieksmi pret treniņnodarbībām un cīņassparu, atkal un atkal uzlabotajiem rezultātiem, bet šoreiz īpaši jāizceļ Arīna Rodionova (50 m br./st. – 32.41, II sporta kl.), Katrīna Ķīse (50 m br./st. – 32.15, II sporta kl. un 50 m distancē uz muguras – 36.76, II sporta kl.) un Dāniels Krapāns (50 m br./st. – 28.92, II sporta kl.).

pppApsveicam ar III sporta klases normatīvu sasniegšanu Katrīnu Baltmani, Elīnu Gerasimovu, Dānielu Krapānu un Albertu Zeltiņu, ar IV sporta klases līmeņa sasniegšanu – Damiru Grigorjevu (2 godalgotās vietas), Vitāliju Radzeviču (3 zelta medaļas), Sabīni Vansoviču, Esteri Kusiņu, Viktoriju Dembņaku, Reini Krasausku, Jāni Vorslovu un Valteru Vasiļevski. Ar labiem rezultātiem apsveicam Samantu Kusiņu (4. vieta), Alenu Smilginu (1 godalgotā vieta), Mariju Golubevu (2 godalgotās vietas) un Baibu Vēveri (3 godalgotās vietas).

ppp

Ilūkstes novada Sporta skolas peldēšanas trenere

Sņežana Bondere