Noteikti labākie novada minifutbola un pludmales volejbola sacensībās

titulbilde      Augusta sākumā Ilūkstē norisinājās divi lieli sporta notikumi – tika sadalītas godalgotās vietas novada minifutbola sacensībās un pludmales volejbola sacensībās.

       4. augustā noslēdzās minifutbola sacensības, kurās piedalījās četras komandas:  Pilskalne”, Šēdere”, viesi no kaimiņpagasta – „Svente”, ka arī Hektors” no Daugavpils. Komandu dalībnieki piektdienu vakaros Ilūkstes stadionā sacentās savā starpā, līdz visbeidzot tika noteikti sacensību uzvarētāji: 1. vietu izcīnīja Pilskalne” (Armīns Kaniņš, Deivis Pilacs, Oskars Romansevičs, Lauris Linards, Vitālijs Voitkevičs, Jānis Kaniņš, Guntars Permanickis, Aigars Vanags, Nikita Vasiļjevs, Elvis Šidlovskis, Kristaps Zeltiņš, Janušs Levickis), 2. vietā ierindojās  Šēdere” un 3. vietā – Hektors”. Katrā komandā tika noteikti labākie spēlētāji: Pilskalnē” – Oskars Romansevičs, Šēderē” – Dainis Dembņaks,  Sventē” – Aigars Kovaļenko un Hektorā” – Jānis Plonis.

Savukārt 5. augustā Ilūkstes pilsētas stadionā pulcējās pludmales volejbola cienītāji, lai noteiktu veiklākos un stiprākos volejbolistus Ilūkstes novadā. Sacensībām pieteicās astoņas komandas. Karstajā sestdienā cīņa bija ļoti spraiga un aizraujoša. Šoreiz labākie bija un uzvaras laurus plūca Tūristi” (Mareks Lazuko un Genādijs Černiševs).  2. vietā – Ilūkste” (Raimonds Timšāns un Madars Megnis), bet 3. vietā – Sēlija” (Juris Besprozvannijs un Vitālijs Kņazevs).

Paldies visiem, kas piedalījās sacensībās – gan kā aktīvi dalībnieki, gan kā skatītāji. Uz tikšanos nākamajās sacensībās Ilūkstes pilsētas stadionā!

 

Ilūkstes novada pašvaldības

sporta metodiķis

Vladimirs Žigajevs

 

 

IlukstesPludmalesVolejb2017 (72)

Foto: Egita Terēze Jonāne

IlukstesPludmalesVolejb2017 (84) (1)

Foto: Egita Terēze Jonāne

IMG 0809

IMG 0821

IMG 0839

IMG 0872