Nodarbinātības valsts aģentūra no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē

Nodarbinātības valsts aģentūra no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē

***Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 10. jūnija atsāk klientu apkalpošanu klātienē, kas marta vidū tika pārtraukta saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai. Klientu apkalpošana klātienē NVA notiks tikai pēc iepriekšējā pieraksta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus!

***Klientiem, kuriem ārkārtas situācijas dēļ uz vēlāku laiku tika pārcelti klātienes NVA apmeklējumi, savā NVA filiālē jāierodas atbilstoši klātienes apmeklējumu datumu pārcelšanas grafikam, kas ir pieejams ŠEIT. Informāciju par precīzu apmeklējuma laiku klients var arī uzzināt, autorizējoties NVA CV un vakanču portāla sadaļā „PROFILS” vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80200206.

***NVA filiālē klientam jāierodas precīzi iepriekšējā pierakstā norādītajā laikā un klientu apkalpošanas telpā jāieiet tikai pēc uzaicinājuma. Savukārt tiem klientiem, kuri būs saņēmuši no NVA ziņu par attālināto apkalpošanu, NVA filiālē klātienē nebūs jāierodas.

***Apmeklējot NVA, klienti aicināti ievērot 2 metru distanci, izmantot savus mutes un deguna aizsegus, kā arī paņemt līdzi savas personiskās pildspalvas. No NVA apmeklējuma aicināti atturēties cilvēki ar elpceļu saslimšanas pazīmēm.

 

***Iesniegumi bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai joprojām tiks pieņemti tikai attālināti!

 

***Lai pieteiktos bezdarbnieka statusam NVA CV un vakanču portālā, ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas jāveic šādi soļi:

  1. Atveriet CV un Vakanču portālu;
  2. Autorizējieties, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem;
  3. Izvēlēties iespēju „Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam”;
  4. Izvēlēties iespēju „Pieteikties bezdarbnieka statusam” un norādiet NVA filiāli, ar kuru vēlaties sadarboties;
  5. Lejupielādējiet un aizpildiet iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai (paraksts nav vajadzīgs);
  6. Aizpildītu iesniegumu WORD formātā saglabājiet kā pielikumu un nosūtiet NVA.

***Attālināti iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai iespējams iesniegt arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv ar e-pakalpojuma IESNIEGUMS IESTĀDEI starpniecību (e-paraksts nav nepieciešams), bet neaizmirstiet augšupielādēt aizpildītu iesniegumu un pievienot to kā pielikumu!

***Ja klientam nav iespējas elektroniski pieteikties bezdarbnieka statusam, to var izdarīt, iesniegumu izdrukājot, aizpildot un ieliekot filiāles pastkastītē.

***Saziņai ar NVA darbiniekiem izmantojiet tālruni, NVA pārvaldes un filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA tīmekļvietnē. Bezmaksas informatīvais tālrunis – 80200206.