„Mākslas ideju tirdziņš” pulcēja radošos skolēnus un skolotājus Subatē

IMG 3658      Ar skanīgām dziesmām un raitu dejas soli 30. martā Subates pamatskolā tika sagaidīti Ilūkstes novada vizuālās mākslas pasākuma „Mākslas ideju tirdziņš” dalībnieki. Jau piekto gadu skolēni un vizuālās mākslas skolotāji no visām novada skolām pulcējās kopā, lai tirdziņā dalītos ar savām radošajām idejām.

     Kopīgā darbošanās vienojās gan skolēni, gan skolotāji, jo visiem gribējās praktiski izmēģināt savu roku mākslas darbu darināšanā. Lielākā daļa dalībnieku pirmo reizi zīmēja ar hennu, kaut arī šis tetovējumu veids pēdējā laikā ir kļuvis ļoti populārs jauniešu vidū. Piedāvāto ideju klāsts, kā jau parasti, bija ļoti plašs un interesants: apsveikumu gatavošana no krāsainiem papīriem, tulpes ar pārsteigumu no kreppapīra, zīmēšanas spēle ar metamo kauliņu un vaska krītiņu kausēšana ar fēnu. Tirdziņa darbīgajā gaisotnē laiks pagāja nemanot, bet padarītais deva gandarījuma sajūtu katram par iegūtajām prasmēm un zināšanām.

Liels paldies Subates pamatskolas direktoram Jāzepam Mačukam un vizuālās mākslas skolotājam Guntaram Geidam par sirsnīgo uzņemšanu.

 

 

Ilūkstes novada vizuālās mākslas skolotāju

metodiskās apvienības vadītāja

Lonija Pupiņa

 

IMG 3665

IMG 3669

IMG 3681