Jau 6. gadu pēc kārtas notiks sociālais projekts „Ziemassvētku vecīša darbnīca”

Jau 6. gadu pēc kārtas notiks sociālais projekts „Ziemassvētku vecīša darbnīca”

***Jau 6. gadu pēc kārtas notiks sociālais projekts „Ziemassvētku vecīša darbnīca”, kura laikā mums visiem būs iespēja sarūpēt pārsteigumus un apdāvināt sociālās aprūpes centros mītošos cilvēkus. Katru gadu šis projekts ir iepriecinājis ļoti daudz senioru, cilvēku ar īpašām vajadzībām un radījis neaizmirstamus brīžus un patiesu prieku (2018. gadā – 6800 cilvēkus). Šis gads nebūs izņēmums, un jau šobrīd „Eņģeļa Pasts” un sociālās aprūpes centru komandas kopā ar iemītniekiem gatavojas šim brīnumu un pārsteigumu pilnajam laikam.

***„Ziemassvētku vecīša darbnīcu” plānots atvērt novembra vidū. Šogad projektā piedalīsies vairāk nekā 7000 cilvēku, kuri par mājām sauc sociālās aprūpes centru. Ticu, ka mēs visi kopā spēsim sarūpēt dāvaniņas līdz 21. decembrim un tās saņems pilnīgi visi projektā esošie cilvēki.

***Diemžēl ļoti daudzu cilvēku vairs nav starp mums, iespējams, arī to, kuriem jūs sūtījāt dāvaniņas pagājušajā gadā, taču šogad projektam pievienojušies jauni cilvēki, kurus liktenis aizvedis uz aprūpes centru, un tagad tās ir un būs viņu mājas. Tikai mēs visi kopā spējam padarīt viņu ikdienu gaišāku, svētkus priecīgākus un radīt to, kas mums ir pa spēkam – radīt prieku!

***Ieplānojiet šo projektu savā laika plānotājā!

 

Projekta „Eņģeļa Pasts” vadītāja

Līga Uzulniece