Izlaidumu atskaņās Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā

IMG 5403     9. jūnijā svinīgi uzpostajā lielajā zālē plkst 15.00 uz izlaiduma pasākumu pulcējās 9. klases absolventi, lai no skolas direktores Alites Kudiņas rokām saņemtu Apliecinājumus par pamatskolas izglītības iegūšanu un uzzinātu, ka visi veiksmīgi nokārtojuši centralizēto eksāmenu latviešu valodā un literatūrā, ieklausītos bijušo audzinātāju novēlējumos, kā arī Ilūkstes novada pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītāja Reiņa Līča sirsnīgajos vārdos par turpmākās izglītošanās nepieciešamību.

    Pasākumu kuplināja vokālistu starptautisko konkursu laureātes Evelīnas Ruseckas uzstāšanās, izpildot divas dziesmas, un bijušās 8. klases skolnieču: Alīnas Vasiļjevas un Lindas Jegorovas saskanīgais dziedājums.

Tad sekoja pašu absolventu pateicības vārdu birums skolas administrācijai, skolotājiem un vecākiem par atbalstu un cilvēcību, rūpēm un padomiem, kā arī solījums izglītoties tālāk. Uzstāšanās turpinājumā tika veltīta dziesma vecākiem, bet nobeigumā visus pārsteidza kvalitatīvi iestudētā deja valša ritmā, kuras izskaņā savu māku dejot valsi demonstrēja arī vecāki.

Savukārt plkst. 17.00 daudz kuplākā pulkā notika 12. klases absolventu sumināšana par sasniegumiem dažādās jomās, kā arī Apliecinājumu izsniegšana par vidējās izglītības iegūšanu, bet pagaidām vēl bez eksāmenu sertifikātiem. Tālāk viss norisinājās tradicionāli, kā vienmēr – ar savstarpējiem apsveikuma vārdiem un absolventu apliecinājumiem rast veiksmīgu ceļu nu jau pieaugušo dzīvē.

Iepriecināja absolventu pateicības vārdi vecākiem un Diploma pasniegšana katrai māmiņai no jau pieaugušā bērna rokām, kā arī muzikālais un dejotprasmes sniegums, kurā katrs daļēji atspoguļoja savu raksturu un humora dzirksti, kas summējās kopējā salūtā. Interesanta bija arī visu vecāku uzstāšanās un pateicības dziesma skolai un skolotājiem.

Paldies visiem vecākiem par sarūpētajiem ziediem gan skolas administrācijai, gan skolotājiem, kā arī par bagātīgi klāto galdu skolas kafejnīcā.

Veiksmi visiem absolventiem turpmākajās gaitās!

Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas

skolotāja Zinaīda Ķedere

 

 

 IMG 5424

IMG 5448

IMG 5458

IMG 5467

IMG 5472