Ilūkstiešiem veiksmīgi starti bērnu sacensībās Jelgavā

***25. septembrī Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā notika starptautiskās sacensības vieglatlētikā bērniem, kurās startēja 269 dalībnieki 3 vecuma grupās. Sacensības rīkoja Jelgavas Vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi „Sporta servisa centrs” ar mērķi sniegt iespēju Latvijas un citu valstu bērniem stiprināt draudzības saites ar tuvākajām kaimiņu un citu valstu sporta skolām un klubiem.

***Ilūkstes novada Sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem šajās sacensībās 2 bronzas medaļas – Tomam Kaļiņinam (2009. g. dz. zēnu  grupā) tāllēkšanā (4 m 15 cm) un Kristiānam Litvinovičam (2008. g. dz. zēnu grupā) 1000 m skrējienā  (3 min. 27,49 sek.). Abi rezultāti ir sportistu personīgie rekordi.

***Vecākajā grupā (2007. g. dz. zēni un meitenes) Laura Linarde 300 m skrējienā ar rezultātu 51,85 sek. izcīnīja 12. vietu 19 dalībnieču vidū, tāllēkšanā ar rezultātu 3 m 87 cm palika 14. vietā starp 15 dalībniecēm, bet 60 m skrējienā ar personīgo rekordu 9,17 sek. izcīnīja 14. vietu 23 dalībnieču vidū.

***Vidējā grupā (2008. g. dz. zēni un meitenes) Kristiānam Litvinovičam 3. vieta 6 dalībnieku konkurencē 1000 m skrējienā un 9. vieta starp 17 dalībniekiem 60 m skrējienā (rezultāts 9,23 sek. – personīgais rekords). Aleksam Litvinovičam 6. vieta 8 dalībnieku vidū 300 m skrējienā (51,96 sek.– personīgais rekods) un 7. vieta starp 11 dalībniekiem tāllēkšanā (3 m 95 cm). Kate Seile ar rezultātu 52,96 sek. izcīnīja 7. vietu 15 dalībnieču vidū 300 m skrējienā, 15. vietu 23 dalībnieču vidū tāllēkšanā (3 m 61 cm) un 16. vietu 30 dalībnieču vidū 60 m skrējienā (9,51 sek.).

***Jaunākajā grupā (2009. g. dz. zēni un meitenes) Odrijai Purvinskai ar rezultātu 9,57 sek. priekšskrējienā un 9,88 sek. finālā 8. vieta 60 m skrējienā 24 meiteņu konkurencē, bet 300 m skrējienā 11 dalībnieču konkurencē viņa palika septītā (54,48 sek. – personīgais rekords). Tāllēkšanā Odrija ieņēma 15. vietu  19 dalībnieču vidū (3 m 53 cm – arī personīgais rekords).

***Tomam Kaļiņinam tāllēkšanā 3. vieta starp 15 dalībniekiem, 60 m skrējienā 6. vieta starp 29 dalībniekiem (9,29 sek. priekšskrējienā – personīgais rekords – un 9,35 sek. finālā), 300 m skrējienā 6. vieta starp 13 dalībniekiem (52,08 sek. – personīgais rekords). Emīlam Liepiņam 60 m skrējienā ar rezultātiem 9,46 sek. priekšskrējienā un 9,53 sek. finālā 8. vieta 21 dalībnieka vidū, 300 m skrējienā 11. vieta 13 dalībnieku vidū (55,86 sek.) un tāllēkšanā 6. vieta 15 dalībnieku vidū (3 m 99 cm – personīgais rekords). Jānim Didzim Osītim 150 g bumbiņas mešanā ar personīgo rekordu 28 m 96 cm 13. vieta 18 dalībnieku vidū

***Ilūkstes novada jaunos vieglatlētus sacensībām sagatavoja treneri Arnis Kaļiņins, Jānis Jarāns un Sergejs Petrakovs.

***Apsveicam dalībniekus un trenerus ar teicamiem rezultātiem!