Ilūkstes vieglatlēti pārstāvēja Latvijas jaunatnes izlasi Baltijas čempionātā

***Ilūkstes novada Sporta skolas audzēkņi veiksmīgi startēja Baltijas čempionātā vieglatlētikā U16 grupā, kas norisinājās Ogrē un Koknesē.

***Alberta Zeltiņa, jauna un talantīga vieglatlēte no Bebrenes, startēja Ogrē un izcīnīja 5. vietu 1500 m skrējienā ar kavēkļiem, sasniedzot personīgo rekordu 5 min. 45,64 sek. (iepriekšējais labots par 2,43 sek.). Ilūkstietis Dāniels Krapāns izcīnīja 6. vietu 4 kg vesera mešanā Koknesē un sasniedza personīgo rekordu 30 m 70 cm (iepriekšējais labots par 6 m 64 cm). Jāpiebilst, ka Dāniels iemēģināja spēkus vesera mešanā tikai 10 dienas līdz sacensībām. Treniņa laikā viņš uzrādīja rezultātu 22 m 45 cm, pēc tam, startējot Latvijas čempionātā U16 grupā Jēkabpilī, izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 24 m 06 cm un šoreiz Kokneses stadionā veseri aizmeta vēl tālāk.

***Alberta un Dāniels pirmo reizi pārstāvēja Latvijas jaunatnes izlasi starptautiskās sacensībās. Apsveicam sportistus un viņu trenerus!