Ilūkstes Raiņa vidusskolas komanda izcili startē Latgales reģiona skolēnu sporta spēles florbolā

Ilūkstes Raiņa vidusskolas komanda izcili startē Latgales reģiona skolēnu sporta spēles florbolā

***20. martā Rēzeknes novada Dricānu vidusskolas sporta zālē norisinājās Latgales reģiona skolēnu sporta spēles florbolā 2005.–2006. gadā dzimušiem zēniem. Tajās kopumā piedalījās 59 skolēni, pārstāvot 6 komandas: no Preiļu pilsētas, Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada, Daugavpils pilsētas, Daugavpils novada, kā arī no Ilūkstes novada.

***Ar 11 iekrātiem punktiem un izcilu vārtu attiecību (13:3) piecās savstarpējās cīņās pirmajā vietā finišēja Ilūkstes Raiņa vidusskolas zēni, ko sacensībām sagatavoja sporta skolotājs Jānis Jarāns. Līdz ar šo uzvaru Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni ir kvalificējušies Latvijas skolēnu 72. spartakiādei florbolā (C grupā), kas 3. maijā norisināsies Ķekavā.

***Veiksmīgs komandas starts lielākoties ir atkarīgs no trenera (skolotāja) un komandas kapteiņa, un šoreiz kapteinis prata pareizi sadarboties ar skolotāju, palīdzot komandai katrā spēlē iegūt vismaz punktu. Par Ilūkstes Raiņa vidusskolas komandas kapteini bija iecelts Renards Rimovičš, kurš guva 6 vārtus un atdeva 6 rezultatīvas piespēlēs. Lai arī oficiāli viņš nenokļuva labākā spēlētāja godā, faktiski tā tas bija.

***Liels paldies Rēzeknes novadam, kas deva iespēju Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēniem pierādīt savas prasmes Latgales reģionā! Paldies sacensību organizatoriem, jo visas sacensību nianses un pārējās organizatoriskās lietas bija ļoti augstā līmenī!

 

Ilūkstes Raiņa vidusskolas

sporta skolotājs

Jānis Jarāns