Ilūkstes novada skolotāji jau vairākus gadus tiekas meistarklases radošajās darbnīcās

Ilūkstes novada skolotāji jau vairākus gadus tiekas meistarklases radošajās darbnīcās

pppSkolēnu brīvdienas ir laiks, kad skolotāji var aktīvi darboties savas profesionālās izaugsmes jomā, gan apmeklējot kursus, gan daloties pieredzē vienam ar otru. Ilūkstes novada vizuālās mākslas un mājturības un tehnoloģiju skolotāji jau vairākus gadus tiekas meistarklases radošajās darbnīcās.

pppSkolotāji demonstrē saviem kolēģiem kādu interesantu ideju darbā ar visdažādākajiem materiāliem, tad seko praktiska darbošanās un, saliekot kopā savu pieredzi, intuīciju, iztēli, rodas jauni vizuāli objekti.  Šīs meistarklases darba rezultātā tapa paliktnīši no linoleja gabaliņiem un bieza kartona. Tas bija uzskatāms piemērs, kā vienā objektā var pētīt ģeometriskos, matemātiskos, tehnoloģiskos, vizuālos un dizaina elementus. No dažādiem diegiem un dzijas tika pīti trauciņi,  žalūziju materiāls un papīrs pārtapa dekoros un dizaina priekšmetos.

pppVar droši teikt, ka jauno mācību semestri novada skolotāji sāks jaunu radošu ideju iedvesmoti. Paldies par atsaucību un kopā darbošanos! Lai radošs gada turpinājums!

                                                                                           

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas koordinatore

Lonija Pupiņa