Ilūkstes novadā tika sumināti motokrosa sacensību „Sēlijas kauss 2019” uzvarētāji

Ilūkstes novadā tika sumināti motokrosa sacensību „Sēlijas kauss 2019” uzvarētāji

***Motokrosa sacensības „Sēlijas kauss” notiek jau otro gadu pēc kārtas un tiek rīkotas, sadarbojoties Latvijas un Lietuvas Sēlijas novadu motokrosa sacensību organizatoriem. Šā gada sacensības notika abu valstu mototrasēs četros posmos dažādās sporta klasēs. Tajās piedalījās arī sportisti no Polijas, Baltkrievijas un Krievijas.

***21. septembrī Ilūkstes mototrasē „Celmji” tika aizvadīts „Sēlijas kausa 2019” noslēdzošais – 4. posms, ko organizēja biedrība „Moto Ilūkste” sadarbībā ar SK „Slīterāni”. Iepriekšējie sacensību trīs posmi notika Rokišķos. 4. posmā Ilūkstē sacentās ap 100 dalībnieku. Sanākušajiem līdzjutējiem bija ko atbalstīt, jo dalībnieku vidū startēja arī vairāki ilūkstieši, kuri lielajā konkurencē guva augstus rezultātus. „Solo 2T” klasē Lauris Linards ieguva 2. vietu, bet Aigaram Baleišim 6. vieta. „Open M” klasē Kristeram Milleram izcīnīta 2. vieta, savukārt visspēcīgākajā „Open” klasē startēja mājinieks Dāvis Kurmis un izcīnīja augsto 3. vietu.

***Noslēdzoties motokrosa sezonai, šī gada „Sēlijas kausa” uzvarētāji tika sumināti 26. oktobrī Eglaines pagasta „Saliņās”. Saviesīgā pasākumā ar piemiņas kausiem tika apbalvoti kopvērtējuma 1.–3. vietu ieguvēji. „85 cm3” klasē 3. vietu ieguva jēkabpilietis Rolands Bogdanovičs. „Solo 2T” klasē godalgotajās vietās ierindojās visi Latvijas sportisti: daugavpilietis Vitālijs Paura (3. vietā), ilūkstietis Lauris Linards (2. vietā) un sezonas uzvarētājs Gatis Zolmanis no Saldus. Uzvarētāju vidū arī divi daugavpilieši – Guntis Zībergs („Quad Veterāni”) un Igors Denisovs („MX1  Iesācēji”), kā arī ilūkstietis Kristers Millers („Open M”). Ar sezonas noslēguma rezultātiem var iepazīties ŠEIT.

***Paldies novada sportistiem par augstajiem sasniegumiem, biedrībai „Moto Ilūkste” par augsta mēroga sacensību organizēšanu Ilūkstē un novada popularizēšanu!

 

Ilūkstes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Madara Pavlovska