Ilūkstes novada Sporta skolas peldētāji sacenšas kaimiņvalstīs

Ilūkstes novada Sporta skolas peldētāji sacenšas kaimiņvalstīs

     13. oktobrī Ilūkstes novada Sporta skolas audzēkņi (dz. 2008. un 2009. g.) piedalījās mūsu kaimiņvalsts Lietuvas rīkotajās peldēšanas sacensībās „Jūrų arkliukas” Kauņā. Šīs sacensības ik gadu pulcē jaunos peldētājus no Baltijas un tuvākajām robežvalstīm Baltkrievijas un Krievijas. Sacensības izceļas ar to, ka pēc pirmā peldējuma tiek atlasīti 6 stiprākie peldētāji, kuriem otro reizi jāpeld tā pati distance finālā. Izcili augstus rezultātus sacensībās uzrādīja ilūkstietis Vitālijs Radzevičs, kurš atkal uzlaboja savus personiskos rezultātus un ieguva divas zelta medaļas (1. vieta 50 m distancē uz muguras un 1. vieta 50 m tauriņstilā). Pēc Starptautiskās peldēšanas federācijas (FINA) punktu tabulām Vitālijs ir savācis lielāko punktu skaitu un ir vinnējis arī kausu. No Vitālija šajās sacensībās daudz neatpalika Damirs Grigorjevs (3. vieta 50 m distancē uz muguras).

     20. oktobrī Igaunijā, Tartu ūdens centrā „Aura” norisinājās bērnu peldēšanas sacensību „Räimeralli” 1. posms. Sacensībās piedalījās vairāk nekā pustūkstotis jauno peldētāju no Baltijas valstu un Krievijas sporta skolām un peldēšanas klubiem. Plaša baseina teritorija, kurā var pat apmaldīties, baseins ar 12 celiņiem, pirmais starts tik grandiozās sacensībās – tas viss iespaido pat pieredzējušus sportistus un veicina bērnu emocionālo, psiholoģisko un sociālo attīstību.

     Labus rezultātus šajās sacensībās uzrādīja Arina Rodionova (6. vieta 50 m  br/st, 7. vieta 100 m br/st un 8. vieta 50 m distancē uz muguras), Damirs Grigorjevs (9. vieta 50 m distancē uz muguras, 8. vieta 100 m br/st) un Vitālijs Radzevičs, kurš arī šoreiz saviem 58 konkurentiem neatstāja nekādas iespējas viņu apsteigt. Vitālijam 1. vieta 50 m distancē muguras un 1. vieta 100 m br/st peldēšanā.

 

Ilūkstes novada Sporta skolas peldēšanas trenere

Sņežana Bondere

 

 

  


Ilūkstes novada Sporta skolas peldētāji sacenšas kaimiņvalstīs
Ilūkstes novada Sporta skolas peldētāji sacenšas kaimiņvalstīs