Ilūkstes novada jaunajiem vieglatlētiem veiksmīgs starts Koknesē

Kokneses stadionā šī gada 6.septembrī notika Kokneses sporta centra atklātas sacensības vieglatlētikā. Sacensības piedalījās 172 dalībnieki no Aizkraukles novada, Daugavpils novada, Ilūkstes novada, Jēkabpils, Kokneses, Madonas, Ogres, Salaspils, Rīgas un Viļāniem. Ilūkstes novada Sporta skolas vieglatlēti izcīnīja 4 bronzas medaļas un 3 godalgotas vietas.

U16 grupa, 2004.-2005.g.dz.:
Nellijai Miltiņai 3.vieta diska mešanā (750 g) ar rezultātu – 25m 09cm,
Danielam Romanovskim 3.vieta šķēpa mešanā (600 g) – 25m 54cm,
Laurai Viktorijai Dūnai 3.vieta 200 metru skrējienā – 29,3sek.

U12 grupa, 2008.-2009.g.dz.:
Bērnu daudzcīņā (60m, tāllēkšana, augstlēkšana, šķēpa mešana un 600m skrējiens) zēniem Alekss Litvinovičs izcīnīja 3. vietu – 22 punkti. Bērnu daudzcīņā tika apbalvoti 6 labākie, kura skaitā Toms Kaļiņins ierindojās 4.vietā – 25 punkti, bet Kristiānam Litvinovičam 5.vieta ar 33 punktiem. Meiteņu konkurencē 5.vietu bērnu daudzcīņā arī ieguva Estere Fjodorova – 27 punkti.

Lieliska pieredze jaunajiem sportistiem! Apsveicam ar labiem rezultātiem!  Cerēsim arī turpmāk uz augstiem panākumiem.