Ilūkstes novada centrālā bibliotēka izsludina konkursu „Cik labi tu pazīsti savu novadu?”

Ilūkstes novada centrālā bibliotēka izsludina konkursu „Cik labi tu pazīsti savu novadu?”

     Šogad mūsu novads svin 15 gadus kopš tā izveidošanas. Par godu šim zīmīgajam notikumam Ilūkstes novada centrālā bibliotēka izsludina konkursu „Cik labi tu pazīsti savu novadu?”

     Konkurss norisināsies no  30. oktobra līdz 10. novembrim (ieskaitot). Tajā aicināts piedalīties ikviens novada iedzīvotājs. Konkursa dalībniekiem jāatbild uz 27 jautājumiem par novadu. Atbildes uz jautājumiem jānosūta Ilūkstes novada centrālajai bibliotēkai uz e-pastu novadabiblioteka@ilukste.lv vai pa pastu uz adresi Brīvības iela 12, Ilūkste, Ilūkstes novads, LV-5447, vai jāiesniedz bibliotēkā personīgi (darba laikā: darbdienās (izņemot pirmdienas) no plkst. 11.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00).

     Konkursa noslēgumā tiks nominēti un apbalvoti 3 pareizo atbilžu autori. Ja pareizo atbilžu iesūtītāju būs vairāk, apbalvošanas pasākumā, kas notiks 14. decembrī plkst. 13.00 Ilūkstes novada centrālajā bibliotēkā, dalībnieku klātbūtnē tiks veikta izloze. 12 mazāk veiksmīgo anketu autoriem paredzētas veicināšanas balvas.

     Ilūkstes novada centrālās bibliotēkas kolektīvs vēl veiksmi konkursā!


Pielikumi: